Extra bonus za mycie!

Umyj PANKA i odbierz bonus 60 złotych!

Czysty samochód to nie tylko ładny wygląd. Czysty samochód to także bezpieczeństwo, komfort i wygoda podróżowania. Brud, który osadza się na karoserii samochodu to najczęściej mieszanina pyłów pochodzących z jezdni. Z czego składa się bród na naszych autach? Po pierwsze, to zanieczyszczenia atmosferyczne, które opadają na jezdnię. Po drugie, pył z klocków hamulcowych, sadza będąca produktem spalania oleju napędowego, resztki gumy z opon i asfaltu. Po trzecie na karoserii osadzają się pyłki roślin, żywica z drzew i inne zanieczyszczenia. Dzisiejsze ekologiczne lakiery wodne na samochodach są niezwykle wrażliwe i na przykład ptasie odchody mogą zniszczyć piękną i lśniącą powłokę naszego auta. Mycie jest więc ważnym procesem nie tylko estetycznym, ale i konserwującym dla naszego samochodu, a zanieczyszczenia usuwane są na myjniach do specjalnych zbiorników, by nie wróciły do środowiska.

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich entuzjastów PANEK CarSharing i naszych kochanych łowców bonusów. Ogłaszamy, że właśnie dziś – 7 czerwca, każdy Użytkownik, który umyje samochód w usłudze PANEK CarSharing otrzyma od nas bonus w wysokości aż 60 złotych!

Aby otrzymać bonus należy wynająć samochód w aplikacji PANEK CS oznaczony kolorem niebieskim, czyli „do umycia”. Podjeżdżamy na myjnię automatyczną, ręczną, bezdotykową lub jeśli mamy warunki - na podwórko i klikamy w aplikacji ikonkę „kropelki”. Następnie myjemy samochód z zewnątrz, odkurzamy wnętrze, a także czyścimy dywaniki. Teraz aplikacja poprosi o wykonanie zdjęć czystego samochodu. Oprócz przesłania zdjęć za pomocą aplikacji, warto także wysłać je na adres bok@panek.eu, aby mieć pewność, że operacja mycia została zarejestrowana w naszym systemie. Po weryfikacji stanu czystości samochodu specjalny bonus 60 złotych zostanie naliczony w ciągu 48 godzin.

Kto z Was zbierze dziś najwięcej bonusów za umycie samochodu PANEK CarSharing?

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!