Carsharing w Krakowie

Od 1 lipca 2019 roku zarówno mieszkańcy stolicy Małopolski, jak i turyści oraz wszyscy przyjezdni goście mogą skorzystać w Krakowie z usługi carsharing, z wykorzystaniem naszej floty hybrydowych samochodów Panek CS. Co oferujemy Państwu w tym mieście

Jakie auta wynajmujemy?

Jako Panek CarSharing przebojem weszliśmy na rynek krakowski ze swoją usługą, polegającą na wynajmowaniu samochodów na minuty. Na początek postanowiliśmy wprowadzić 160 aut w Krakowie z przeznaczeniem na krótkoterminowy wynajem. To nowe hybrydowe samochody Toyota Corolla oraz Toyota Yaris. Z uwagi na problem smogu w Małopolsce, a zwłaszcza w Krakowie, proekologiczność tych samochodów nie jest bez znaczenia.

Jak to działa?

Panek CarSharing świadczy usługi wynajmu aut na minuty i kilometry. Żeby z niej skorzystać, należy użyć odpowiedniej aplikacji na smartfonie. Wystarczy więc wziąć telefon do ręki, pobrać program, a następnie zarejestrować w nim konto użytkownika. Klient płaci tylko za realny czas, w którym korzysta z samochodu Panek CS w Krakowie. Nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, m.in. eksploatacyjnych, związanych z tankowaniem czy parkowaniem w miejskiej strefie płatnej.

Wsparcie dla krakowskiego transportu

Samochody wynajmowane na minuty od firmy Panek CS wspierają znacząco transport w Krakowie. Znajduje się tam wiele miejsc, gdzie parkowanie jest prawdziwą sztuką. Opłata za parkowanie w mieście już wkrótce ma być pobierana od poniedziałku do niedzieli, a koszt postoju może wynieść nawet 9 zł za godzinę. Dlatego wynajem aut na minuty w usłudze CarSharing może pozwolić na oszczędności dla mieszkańców i turystów. Tańsza, bardziej dostępna usługa carsharing w Krakowie może przekonać krakowian do częstszego korzystania z wynajmu aut na minuty niż z własnych, najczęściej spalinowych aut. Ograniczy to przede wszystkim poziom spalin w atmosferze i może przyczyni się do zmniejszenia skali smogu.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!