Carsharing w Trójmieście

Carsharing jest usługą z branży motoryzacyjnej wpisującą się w ideę ekonomii współdzielenia. Dosłownie oznacza dzielenie się samochodem i w istocie firmy świadczące takie usługi udostępniają auta wielu klientom, którzy korzystają z nich wspólnie, w różnym czasie. Za sprawą naszej firmy – Panek CarSharing – z usługi carsharingu można już skorzystać na terenie Trójmiasta. Na czym polega usługa?

Usługa carsharingu w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wspomniane trzy miasta, które tworzą Trójmiasto, to jedne z miejsc, w których działa nasza firma Panek CS. Usługa wynajmu aut na minuty ruszyła w pierwszej połowie 2018 roku i obejmuje wynajem samochodów niskoemisyjnych/hybryd, które z czasem, zgodnie z podpisaną umową, mają zostać zastąpione flotą samochodów elektrycznych. Miasta Gdynia, Gdańsk i Sopot wstępnie oszacowały taką zmianę na rok 2020.

Głównymi zaletami wynajmu naszych samochodów na minuty w usłudze carsharingu są możliwość posiadania auta bez konieczności kupowania go na własność i opcja korzystania z różnych form transportu przyjaznego dla środowiska naturalnego.

Na ulicach Trójmiasta, dzięki naszej usłudze wynajmu aut na minuty, można będzie w przyszłości zmniejszyć liczbę samochodów, które obecnie są użytkowane przez właścicieli wyłącznie sporadycznie i obciążają zarówno system transportowy, jak i miejskie parkingi, głównie największych miast w okolicy – w Sopocie, Gdańsku i Gdyni.

Lokalizacja usług carsharingu w Trójmieście

Z wynajmu samochodów na minuty i na kilometry za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej mogą skorzystać klienci w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, czyli w całym Trójmieście. Wszystkie są wyraźnie oznaczone naszym logo Panek CS i mają biały kolor. Auto na minuty można zarezerwować w aplikacji, a następnie klient ma 15 minut na dotarcie do miejsca parkingowego, gdzie znajduje się dany pojazd. Może z niego korzystać dowolnie długo, płacąc w modelu wynajmu samochodu na minuty lub na kilometry.

Carsharing jest wygodną usługą, która likwiduje problemy z dbaniem o serwis auta, wymianę opon, a nawet tankowanie czy przeglądy techniczne i mycie.

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!