Carsharing w Warszawie

Warszawa jest jednym z miast, w których prowadzimy swoją działalność i oferujemy wszystkim klientom – mieszkańcom stolicy i przyjezdnym gościom – usługi wynajmu aut na minuty. Panek CarSharing przygotował ponadto wiele promocji i okazyjnych ofert, które pozwolą na tańsze wynajmowanie krótkoterminowe naszych samochodów.

Warszawa uczestniczy w carsharingu

Idea ekonomii współdzielenia świetnie została zaadaptowana na ulicach Warszawy za sprawą samochodów wynajmowanych na minuty, które oferujemy jako Panek CarSharing. To duże miasto, w którym na co dzień tysiące osób poruszają się po ulicach samochodem. Korki są nieuniknione, tak jak i problemy z parkowaniem w centrum. Usługa carsharingu, czyli wynajmowanie aut na minuty, może rozładować choć trochę korki, a także zdjąć wiele obowiązków z barków kierowców.

Mogą oni wynająć auto na minuty i używać go bez żadnych innych zobowiązań związanych z posiadaniem samochodu na własność. Wystarczy, że zarejestrują się w naszej aplikacji na smartfona i zarezerwują wybrane auto, znajdujące się najbliżej ich aktualnej lokalizacji. Telefonem otworzą też samochód i będą mogli z niego skorzystać. W carsharingu użytkownik nie martwi się o przeglądy techniczne, ubezpieczenie OC auta, jego mycie czy naprawy serwisowe. Korzysta z samochodu na minuty w Warszawie wtedy, gdy jest taka potrzeba – przy dojazdach na spotkania biznesowe, na zakupy i tak dalej.

Oferty promocyjne na wynajem aut na minuty w Warszawie

Panek CS ma dla warszawiaków specjalne oferty na wynajem aut na minuty. Mogą korzystać oni z carsharingu już od 0,50 zł za minutę i 0,50 zł za kilometr. To bardzo dobra stawka. Dodatkowo osoby, które mają Kartę Warszawiaka, mogą kupić w Panek CS subskrypcję z dostępem do specjalnych ofert w cenie 49 zł zamiast 79 zł. Inną zaletą jest zwolnienie z odpowiedzialności za szkody.

W promocyjnej ofercie w Warszawie dostępne są takie auta na minuty jak Toyota Yaris, Toyota Corolla czy Smarty. Zakup subskrypcji z pewnością będzie się warszawiakom opłacał, w szczególności, gdy samochód na minuty będą wynajmować dosyć często.

Więcej informacji tu: https://panekcs.pl/aktualnosci/masz-karte-warszawiaka-carsharingiem-pojedziesz-taniej

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!