Carsharing we Wrocławiu

Panek CarSharing już we Wrocławiu. W stolicy województwa dolnośląskiego oferujemy możliwość wynajmowania aut na minuty i na kilometry. Dla wielu grup klientów to oszczędna alternatywa względem korzystania z własnych samochodów. Jak działamy we Wrocławiu?

Usługa carsharingu we Wrocławiu

Carsharing to inaczej dzielenie się jednym środkiem transportu przez różnych klientów. We Wrocławiu zaoferowaliśmy naszym klientom aż 100 nowych aut – hybrydowe Toyoty, które są przyjazne dla środowiska naturalnego, doskonale spisują się w warunkach miejskich i świetnie się je prowadzi. Carsharing jest o tyle wygodną opcją krótkoterminowego wynajmu samochodów na minuty, że płaci się tu tylko za czas wynajmu lub kilometry.

Z usługi korzysta się w prosty sposób. Auto na minuty wynajmiemy we Wrocławiu dzięki specjalnej aplikacji Panek CS, która pozwoli na rezerwację samochodu znajdującego się najbliższej naszego aktualnego miejsca pobytu oraz na otwarcie drzwi pojazdu bez kluczyków.

Dlaczego warto skorzystać z usługi carsharingu?

Nie trzeba mieć na własność samochodu i ponosić kosztów jego eksploatacji, bieżących napraw czy serwisowania, żeby móc jeździć nowiutką Toyotą hybrydową po ulicach Wrocławia i cieszyć się z przyjemności szybkiego przemieszczania się. Dzięki Panek CarSharing można zapomnieć o drogim parkowaniu w centrum, ponieważ klient nie martwi się o parkingi – zostawia auto w wyznaczonych miejscach przypisanych wypożyczalni Panek CS, gdzie czeka na kolejne osoby, które chcą wynająć samochód na minuty.

Można wziąć i wynająć auto na minuty we Wrocławiu, jeździć nim do pracy, na spotkania biznesowe, do szkoły lub na zakupy, bez konieczności bycia jego właścicielem. Na tym polega ekonomia współdzielenia, na której opiera się usługa carsharingu. Nasza firma Panek CS pozwala dowolnie przesiadać się między samochodami i płacić jedynie za minuty lub za pokonany dystans – nie tylko w samym Wrocławiu, ale i na dłuższych trasach, w podróży do miast, gdzie również mamy swoje wypożyczalnie samochodów na minuty.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!