Corvetta Stingray C3 - wjeżdża do CarSharingu PANEK

Corvetta to kolejny wyjątkowy samochód z unikalną historią w CarShairngu. Oddawany do usługi egzemplarz pochodzi z 1977 roku i przyjechał do PANEK CarSharing z Florydy. W historii Corvetty wyprodukowano zaledwie 500 000 egzemplarzy tego modelu. To auto to legenda i zarazem obiekt westchnień wielu osób kiedyś i po dziś dzień.

Pod maską silnik V8 o pojemności 5,7 litra i mocy 190 koni a do tego 3-stopniowa automatyczna skrzynia biegów. Wszystko to powoduje, że każdy, kto usiądzie za sterami tego „muscle cara” poczuje szybkie bicie swojego serca.

-Ten samochód ciężko objąć rozumem, to typowe auto dla przyjemności, które ma spowodować, że Użytkownik będzie delektować się jazdą. Jak zwykle nie zachęcamy do sprawdzania możliwości tego wehikułu, nie do tego został on kupiony. Wierzę w to, że zostanie doceniony i będzie traktowany z należnym mu szacunkiem- komentuje Katarzyna Panek, Rzecznik PANEK S.A.

Corvetta pojawi się w Warszawie w ostatnim tygodniu lutego a następnie zostanie przetransportowana do kolejnych objętych usługą miast. Kosz jej wypożyczenia będzie identyczny jak w przypadku Trans Ama, czyli 3 zł za kilometr i 2 zł za minutę jazdy liczone łącznie. Samochód będzie widoczny w aplikacji mobilnej PANEK CS i za pomocą aplikacji będzie można go otworzyć i bez kluczykowo zamknąć.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!