Jak poznać miłość w samochodzie?

Ponad połowa Polaków obchodzi walentynki, zazwyczaj obdarowuje drogą sercu osobę prezentem, lub zabiera w romantyczne miejsce, w którym kontempluje swoje uczucie. Co jednak, kiedy nie ma się osoby, z którą chce się spędzić dzień zakochanych?

Można albo poczekać do 15 lutego i sprawić sobie prezent na dzień singla, albo udać się na tzw. randkę w ciemno lub speed date. Na pomysł organizacji randek w samochodzie wpadła firma PANEK, operator warszawskiego CarSharingu (panekcs.pl samochody na minuty). W połączeniu z portalem speed-dates.pl zorganizuje pod Teatrem Narodowym pierwszą w Polsce randkę w samochodzie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, 14 lutego i może wziąć w nim udział każda zapisana osoba w wieku 25-35 lat.

Udział jest bezpłatny, ponadto każda osoba, która przyjdzie 14 lutego na Plac Defilad otrzyma od PANEK CarSharing upominek, możliwość podróżowania samochodami na minuty za darmo.

W tzw. szybkiej randce bierze udział kilkadziesiąt osób, są one podzielone na grupy. Każdy mężczyzna z każdą kobietą odbywa kilku minutową rozmowę w samochodzie, po usłyszeniu klaksonu następuje zmiana partnera. Uczestnicy zaznaczają w specjalnej ankiecie, z kim chcieliby się spotkać raz jeszcze. Po za kończeniu wszystkich randek ankiety są sprawdzane, jeśli znajdą się osoby, które wpadły sobie w oko, są kontaktowane jeszcze tego samego dnia i mogą spędzić wieczór walentynkowy razem…

Informacje i zapisy: http://speed-dates.pl/randka/walentynkowy-speed-dating-aucie-grupa-25-35-14-02-2018-godz-1800/

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!