Kolejne kombi w Carsharingu - Toyota Corolla

Toyota Corolla Touring Sports Hybrid w wersji Kombi dołącza do grupy Comfort w PANEK CarSharing

Nowa Toyota kontynuuje dobrą historię swoich poprzedniczek i definitywnie zrywa z wizerunkiem nudnego pojazdu dla handlowca, dodatkowo wnosząc od siebie nowoczesny design i obszerne wnętrze. Kabina Corolli prezentuje się oryginalnie i można powiedzieć, że przednie fotele to absolutna czołówka biorąc pod uwagę wygodę. Z tyłu bez problemu usiądzie dwóch dorosłych mężczyzn, a podłogę bagażnika można obniżyć, co szczególnie przydaje się podczas przewożenia dużych gabarytów, jak również pakowania wakacyjnych bagaży. 

Auto prowadzi się pewnie i jest bardzo przewidywalne. Układ kierowniczy nie jest przesadnie bezpośredni, ale Corolla nastawiona jest przede wszystkim na komfort. Pod maską pracuje klasyczny układ hybrydowy Toyoty, czyli benzynowa jednostka 1.8 VVTi i silnik elektryczny. Zestaw legitymuje się mocą 122 KM i przyspiesza do 100 km/h w 11,1 sekundy. Widać też, że Toyota popracowała nad programem bezstopniowej skrzyni CVT, bo podczas przyspieszania silnik spalinowy nie wchodzi już na tak wysokie obroty. W kabinie jest przyjemnie cicho i tylko podczas gwałtownego przyspieszania silnik daje o sobie znać.

Zachęcamy do testowania naszej nowości! Wraz z Waszym zainteresowaniem tym samochodem, wzrastać będzie ilość dostępnych modeli w usłudze. 

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!