Pankowy konkurs dla 10.000 obserwujących!

Niedawno przekroczyliśmy magiczną liczbę 10 tysięcy obserwujących na Instagramie - bardzo cieszy nas, że zaglądacie do nas również na tej platformie i... z tej okazji ogłaszamy obiecany KONKURS! 

Za co najbardziej lubisz Panka? Co sprawia, że chętnie go polecasz? Teraz możesz podzielić się tymi informacjami, a przy okazji zgarnąć ekstra bonusy!

Wystarczy, że opublikujesz swoje zdjęcie z dowolnym samochodem pochodzącym z naszej CarSharingowej floty na własnym profilu na Instagramie, a w opisie wymienisz 10 najlepszych rzeczy w Panku - wykaż się niebanalnym podejściem do tematu i kreatywnością podczas tworzenia fotografii!

Koniecznie użyj hasztagów: #panek10k #pankod #panekcarsharing oraz oznacz @panekcs na zdjęciu. Polecamy także zaobserwować nasz profil - oczywiście jeżeli jeszcze tego nie robisz. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób korzystających z naszych usług.

Ile masz czasu na wykonanie zadania? Dokładnie 10 dni - tyle, ile tysięcy osób nas obserwuje.

Ile osób wygrywa? Aż 10 osób zdobędzie nagrody w naszym konkursie!

Jakie są nagrody? Do zgarnięcia bonusy o wartości 200 zł do wykorzystania w aplikacji PANEK.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

*Pamiętaj, aby ustawić profil na IG jako publiczny, a zdjęcie umieścić na swojej tablicy (nie w relacji) - tylko wtedy będziemy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie.

Nasz profil z postem konkursowym znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/panekcs/?hl=pl

 

REGULAMIN

INFORMACJA

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!