Lanos w CarSharingu - powrót do korzeni!

Historia pewnego samochodu 

26.09.2020 roku obchodziliśmy 20 urodziny PANEK S.A., której częścią jest Wam znany PANEK CarSharing. Historia firmy zaczęła się od jednego człowieka i jednej marki samochodu.

Nie ma co ukrywać, że obecny Prezes i Właściciel, Maciej Panek nie miał lekko od początku. Kiedy po 1,5 miesiąca poszukiwań znalazł pierwszego najemcę na pierwszy wynajmowany samochód, zakończyło się to szkodą i wyłączeniem auta z użytkowania 💥 Tym samochodem był butelkowy Daewoo Lanos z 2000 roku.

Nie byłoby jednak nas tu teraz, gdyby nie determinacja Prezesa, naprawienia Lanosa i zatrudnienie Leszka, który pracuje w firmie do dziś. Obecnie jeden z Dyrektorów, a kiedyś pierwszy pracownik, pamięta doskonale czasy Lanosa. 26.09.2020 roku na urodziny firmy podarował on Prezesowi taki sam samochód, od którego wszystko się zaczęło… a potem dział Marketingu przemalował auto, dział floty je usprawnił i zamontował telematykę, a już za chwilę oddajemy je WAM do użytkowania. Na ulicach Warszawy pojawi się piękny, biały z zewnątrz (chociaż butelkowy w środku) relikt przeszłości. Lanos z silnikiem 1.6! 🔥

Kto chętny na podróż w czasie? 

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!