Biuro Obsługi Klienta PANEK CarSharing

Infolinia:

Infolinia:

(+48) 690 20 20 20

E-mail:

E-mail:

bok@panekcs.pl

Punkty obsługi:

Punkty obsługi:

Centrum LIM – Hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00-17:00
Sob.-Nd.09:00-15:00
Oddział Warszawa Airport – Modlin,
ul. Generała Wiktora Thommee 1, 05-160 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Nd. 9:00-21:00
Oddział Warszawa Airport – Okęcie,
ul. Żwirki i Wigury 1, 02-179 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 7:00-22:00
Sob.-Nd.09:00-20:00

Droga do sukcesu jest zazwyczaj wyboista. Czasem pomysł na biznes rodzi się sam, a czasem jest wypadkową wielu życiowych zdarzeń. Niektórzy mówią, że trzeba sięgnąć dna, żeby móc się od niego odbić. O tym jak powstała wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. opowiadał dziś jej właściciel i Prezes- Maciej Panek. Spotkanie odbyło się w Google Campus Warsaw w ramach cyklu Let’s Talk, kiedy znani przedsiębiorcy opowiadają o kulisach powstania ich firm oraz dzielą się biznesowymi porażkami.

Historia firmy PANEK splata się z wieloma zdarzeniami z życia Macieja Panka, pracą w służbach mundurowych, inwestycjami na giełdzie, utratą praktycznie całego majątku. Wytrwałość i upór spowodowały, że dziś Prezes PANEK S.A. ze spokojem mógł opowiadać o swoich porażkach i tym, „co zrobić, żeby zminimalizować ich ryzyko”.

Zebranych bardzo interesował CarSharing, najnowsza usługa uruchomiona przez spółkę PANEK, tak zwane samochody na minuty. Pytali o recepty na sukces i oczekiwali rad. Historia powstania firmy skłania do refleksji nad korelacją ryzyka i uporu. Maciej Panek z wielką upartością ryzykował grając na giełdzie, a potem także z uporem walczył o to, żeby jego jednoosobowa działalność gospodarcza „PANEK” stała się jedną z największych firm branży RAC w Polsce. Dlaczego na giełdzie się nie powiodło? Dlaczego PANEK S.A. rozwija się tak dobrze? Na te i inne pytania odpowiedzi można było szukać podczas niedzielnego spotkania.