Lexus RC300 w CarSharingu, w PANEK CarSharingu!

Sportowy, ostry, luksusowy – taki właśnie jest Lexus RC300. 245-konny silnik zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy. Wnętrze przepełnia zapach pięknej, burgundowej, skórzanej tapicerki, nadającej samochodowi ekskluzywnego charakteru i pikanterii. Do tego możliwość otwarcia auta telefonem i płacenia tylko za realny czas jazdy i przejechane kilometry.

Do usługi PANEK CarSharing dołączył nowy samochód klasy Unique – Lexus RC300. Koszt wynajęcia auta to 2,99zł/km i 1,99 zł/min liczone łączne. W cenie zawarte są wszystkie koszty użytkowania w tym postój w miejskiej strefie płatnego parkowania oraz paliwo. Aby móc z niego skorzystać należy mieć historię wypożyczeń w PANEK CarSharing i wydać co najmniej 500zł na usługę.

Udostępniony Użytkownikom Lexus to wersja F Sport, która charakteryzuje się obniżonym, utwardzonym zawieszeniem oraz designerskim pakietem stylistycznym. Z pewnością da wiele radości tym osobom, które lubią sportowe auta i chcą zrobić wrażenie.

PANEK CarSharing to największy w Polsce operator samochodów na minuty działa w ponad 150 miastach w Polsce. Oferuje blisko 2 500 aut, które wynająć można za pomocą aplikacji w telefonie. Wszystko, co należy zrobić to wejść do sklepu GooglePlay lub AppStore, pobrać aplikację PANEK, zarejestrować i poczekać na aktywację (do 60 minut). Każdy Klient otrzyma 20 zł do wykorzystania na przejazdy a ze specjalnym PANkodem także dodatkowe 10 zł na usługę.  

 

 

 

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!