Mobilne biuro Panka

Wiesz, że pod Twoim mieszkaniem stoi mobilne biuro?

Nadchodzi drugi lockdown. Bardzo prawdopodobne, że zamknęli już Twoje biuro, albo niedługo zamkną. Co zrobisz? Będziesz pracował w domu, gdzie Twoje dzieci będą skakały Ci po głowie, a żona każe robić pranie w przerwie między telkami? Nie brzmi zachęcająco. Do kawiarni z laptopem też nie pójdziesz, bo jest zamknięta. Przyszedł czas na nieszablonowe rozwiązania.

Szacuje się, że wydajność pracowników przechodzących na pracę zdalną spada o około 16-25%. Słabsza wydajność pracowników to straty dla firmy. Nic dziwnego, że pracodawcy w większości niechętnie przyzwalają na możliwość pracy zdalnej swoim pracownikom. Co zrobić, aby zwiększyć swoją wydajność w czasie swojej pracy? Aby nie dać pracodawcy powodów do dylematu- pozwolić, czy nie pozwolić? Wystarczy jedna aplikacja na telefon.

PANEK CarSharing to wypożyczalnia aut na minuty/ godziny/ doby. Wyjrzyj przez okno. Śmiało, zrób to teraz. Widzisz białe auto z napisem “PANEK”? To Twój ratunek. Twoje mobilne biuro. Płacąc 79zł możesz w nim pracować aż 24 godziny. Ten czas możesz wykorzystać jak chcesz, zarówno na robienie nadgodzin, videokonferencję, jak i przerwę obiadową.

Nie bój się nieszablonowych rozwiązań. Spójrz na nas- wprowadziliśmy do floty Multiplę. A Ty możesz ją wykorzystać do pracy. Brzmi absurdalnie? Może trochę, ale posiada ona siedzenie, które można zamienić w stolik. Do tego fotel kierowcy wielki i mięciutki, deska rozdzielcza imitująca biurko, podstawka na kawusię i do dzieła!

Nie zapominaj o sytuacji epidemicznej. Nie pozostawiaj po sobie NIC w samochodzie, dbaj o środki ochrony własnej, jeśli źle się czujesz nie używaj samochodów, jeśli dowiedziałeś się o zakażeniu wirusem zadzwoń 690 20 20 20

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!