Multicennik - sam wybierz, jak chcesz się rozliczać!

05.01.21r. to dzień, który jest przełomowy dla naszej firmy. Tego dnia można zaktualizować aplikację, która wzbogacona została o wiele rewolucyjnych funkcji. Potocznie w firmie nazywamy ogół zmian “multicennikiem”, natomiast kryje się pod tą nazwą dużo więcej.

Do tej pory istniała jedna możliwość rozliczenia - sumując kwotę za pokonane kilometry oraz za czas jazdy. Teraz każdy Użytkownik dostaje wybór! Może rozliczyć się tak jak dotychczas, ale jeżeli chce, może skorzystać z 2 nowych opcji. Pierwsza z nich to płatność za same kilometry, a druga- za sam czas jazdy.

Oprócz sposobu rozliczania, Multicennik gwarantuje również dłuższą rezerwację oraz obniżenie stawki postojowej. Zamiast 15 minut, rezerwacja może trwać aż 12 godzin. W połączeniu z obniżoną stawką za postój i rezerwację, Klient dostaje niezwykle wygodne możliwości. W zasięgu jego ręki jest od teraz np. zaplanowanie wycieczki CarSharingiem, ponieważ gdy zarezerwuje samochód wieczorem- rano będzie on na niego czekał za jedynie 2 grosze za minutę. Dodatkowo na tą wycieczkę Klient może wykupić ochronę jednorazową, którą firma ogłasza jako kolejną gorącą nowość!

W ofercie pojawi się również nie jedna, a dwie nowe grupy samochodów! Jedna z nich to Pure Ghost, w której znajdują się białe egzemplarze modelu Mercedes GLA 200 AMG Line. W grupie Dark Ghost (przez pracowników żartobliwie nazywaną “Darek”) pojawią się modele Mercedesa E 220 Avantgarde oraz AMG Line. Pankowe Ghosty charakteryzują się brakiem oznakowania, więc każdy kierowca będzie mógł poczuć się “incognito”.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!