Najlepsze pakiety w najlepszym CarSharingu

Zastanawialiście się kiedyś jak to zrobić, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko? My cały czas o tym myślimy, dlatego przygotowaliśmy dla Was ciekawe pakiety, z których możecie dowolnie korzystać bez zbędnych formalności, w jednej aplikacji i w ramach jednego konta. Wystarczy wybrać najlepszą dla siebie opcję i ruszyć przed siebie realizując swoje plany i marzenia.

Na dobę, na zakupy, do pracy

Oferta dobowa kierowana jest do wszystkich, którzy używając samochodu współdzielonego nie chcą dzielić się PANKEIM z innymi. Korzystanie z jednego pojazdu przez cały dzień to także najlepsza opcja zachowania dystansu społecznego w momencie, gdy 4 fala Covid-19 nabiera rozpędu. A może wciąż wykonujecie pracę w systemie Home Office i potrzebujecie samochodu jedynie w wybranych dniach tygodnia? W każdym z wymienionych przypadków, a także w innych, które przyjdą Wam do głowy, PANEK CarSharing ma dla Was atrakcyjną propozycję.

Ile kosztuje możliwość użytkowania samochodu na minuty przez 24 godziny? Jeśli podróżować będziecie po mieście, nie zrobicie pewnie więcej niż 70 kilometrów w ciągu doby. Więcej robią już tylko kurierzy, których oczywiście podziwiamy za ich wspaniałą pracę, nie tylko w czasie pandemii Koronawirusa. Tak przy okazji, to do kurierów również kierujemy ten tekst, bo w naszej ofercie mamy fantastyczne samochody dostawcze, które mogą wykorzystać w pracy, gdy ich auta stoją w serwisie.

Pakiet dobowy dla grupy Economy kosztuje 89 zł + 0,69 zł za każdy przejechany kilometr. Przykładowy koszt wynajmu to:

89 zł + 70 km x 0,69 zł = 137,3 zł

Biorąc pod uwagę, że samochody PANEK CarSharing zwolnione są z opłaty za parkowanie w strefach płatnego parkowania cena wydaje się bardzo atrakcyjna, a samochód macie tylko do własnej dyspozycji.

Na weekend, na Mazury, dla przyjemności

Pakiet 3-dniowy stworzyliśmy po to, byście mogli z uśmiechem na twarzy uciec z miasta i odpocząć w atrakcyjnym turystycznie miejscu, z dala od codziennych problemów i obowiązków. Weźmy na przykład takie Mazury: cisza, spokój i leniwie falująca woda w jeziorach. Tak, tak, ten cud natury może być atrakcyjny również późną jesienią, a nawet zimą, kiedy w swoje gościnne progi zapraszają wtedy butikowe hotele z ciekawymi usługami SPA i przepysznym jedzeniem.

Z Warszawy do Mikołajek jest około 220 km, a pakiet 3-dniowy w grupie ECONOMY kosztuje 219 zł.

219 zł + 2 x 220 km x 0,69 zł = 522,6 zł

Gdybyście chcieli dojechać do Mikołajek pociągiem, to powstaje problem taki, że koleją po prostu się tam nie dostaniecie! Pozostaje podróż do Olsztyna i taksówka lub inny przewoźnik. Czasu straconego na przesiadki nawet nie liczymy. Okazuje się zatem, że wynajem PANKA w pakiecie 3-dniowym jest nie tylko niedrogie, ale da Wam możliwość odwiedzenia atrakcyjnych turystycznie miejsc, do których nie dociera inny rodzaj transportu niż samochód.

Na tydzień, na urlop, dla spokoju

Pakiet Tygodniowy kierujemy do wszystkich Was, którzy z utęsknieniem myślą o urlopie i nie mogą się doczekać chwili, gdy spakują walizki do samochodu i ruszą w góry lub nad morze. Atrakcyjny cenowo pakiet skalkulowaliśmy tak, żebyście podczas urlopu czuli się komfortowo i nie myśleli o

niczym innym niż najlepszym wykorzystaniu wolnego czasu. Pakiet Tygodniowy, tak jak pozostałe, dostępny jest w grupach ECONOMY, COMFORT, PREMIUM i CARGO, ale jeśli zależy Wam na samochodzie bez oklejenia to macie do dyspozycji także samochody z grupy GHOST.

Dla Grupy Economy, w której znajdziecie miejską, ale pakowną Toyotę Yaris, koszt tygodniowego wynajmu to tylko 483 złotych, co oznacza 69 złotych za dzień + 0,69 zł za kilometr. Specjalnie nie kalkulujemy przykładowego przejazdu, bo sami najlepiej wiecie, gdzie chcecie spędzić Wasz urlop.

Jeśli potrzebujecie większego pojazdu, w Grupie COMFORT wybierać możecie pomiędzy stylową Toyotą C-HR, zadziornym Seatem Aroną, elegancką Toyotą Corollą oraz niezwykle pakowną Skodą Octavią Combi. Wszystkie samochody wyposażone są w automatyczne skrzynie biegów, więc nawet jeśli zdecydujecie się rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, podróż minie Wam przyjemnie i niezwykle komfortowo.

Pakiet Tygodniowy sprawdzi się również w sytuacji, gdy oddajecie swój samochód do warsztatu na dłuższą naprawę. W PAKEK CarSharing nie musicie szukać wypożyczalni, bo ona czeka na Was tuż za rogiem, dosłownie kilka kroków od Waszego domu, biura, czy warsztatu, w którym naprawiacie swój pojazd. Wystarczy uruchomić aplikację PANEK CS na smartfonie, wybrać konkretny samochód i gotowe. Pamiętajcie też, że PANEK Carsharing ponosi koszty parkowania w płatnych strefach, a to może być całkiem spora oszczędność, jeśli zechcecie wynająć apartament w Gdańsku, Krakowie lub Zakopanem.

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!