Nowość - Renault Express

Wychodzimy z założenia, że jak coś robić to z rozmachem, dlatego w 4 urodziny CarSharingu PANEK mamy również coś specjalnego także wśród większego segmentu w naszej flocie. Do tej pory w usłudze dostępne były większe samochody dostawcze, jak Mercedes Sprinter, Renault Master i Opel Movano, jednak brakowało nam samochodu, który tak jak nasze samochody z grupy Economy mógłby sprytnie przemieszczać się po ulicach i docierać do najciaśniejszych zakamarków miejskiej przestrzeni.

Już za chwilę na ulice wyjadą nowiutkie dostawcze Renault Express idealnie nadające się na większe zakupy w sklepach meblowych, budowlanych i ogrodniczych, ale ich przydatność nie kończy się tylko na przewożeniu zakupów. Renault Express stworzony jest do zadań specjalnych, dlatego jeśli dziś szef dał Wam zadanie specjalne, żeby rozwieźć pocztę po oddziałach firmy, wystarczy znaleźć naszego dzielnego dostawczaka w aplikacji i załatwić tę sprawę od ręki. Dzięki swojej funkcjonalności samochód doskonale nadaje się także jako weekendowy transporter, którym przewieziecie nad morze cały sprzęt sportowy lub rowery na wycieczkę w górach.

Samochody Renault Express dostępne w usłudze wynajmu w PANEK CarSharing to dwuosobowe samochody wyposażone w benzynowe silniki 1.3 TCe o mocy 102 KM połączonych z manualną, 6-biegową skrzynią biegów. Nadwozie o długości 4393 mm pomieści kierowcę i pasażera oraz 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej, a prześwit nadwozia to 160 mm. 

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!