Z Rozszerzoną Ochroną długi weekend jeszcze bardziej bezpieczny

Długi weekend to zwykle okazja, by wyrwać się z zatłoczonego miasta i wybrać się w miejsce, w którym powietrze pachnie świeżością, a kolory są bardziej intensywne. Nie ważne, czy zapragniecie podglądać żubry w ich naturalnym środowisku, czy ruszycie w poszukiwaniu kolejnych unikatowych muszelek do swojej kolekcji, żeby się tam dostać będziecie potrzebować samochodu. Jesienna aura bywa jednak zdradliwa, dlatego przypominamy Wam, że warto skorzystać z rozszerzonej ochrony w PANEK CarSharing, dzięki której z weekendu przywieziecie wyłącznie miłe wspomnienia.

Usługa Dodatkowej Rozszerzonej Ochrony to ukłon w stronę wszystkich, którzy oczekują od CarSharingu pełnego bezpieczeństwa w przypadku zdarzeń drogowych i incydentów parkingowych. Jak doskonale wiecie, samochody udostępnione w usłudze PANEK CarSharing są ubezpieczone i możecie bezpiecznie poruszać się nimi po drogach całego kraju, jednak w trosce o wasze pełne bezpieczeństwo, szczególnie to finansowe, udostępniliśmy opcję rozszerzonej ochrony, która znosi tak zwany „udział własny” w szkodzie. Rozszerzona Ochrona nie jest nową usługą i wielu z Was świadomie z niej korzysta. Aby zachęcić tych jeszcze niezdecydowanych przypominamy, że koszt miesięcznej rozszerzonej ochrony to jedyne 49 złotych. Sami przyznacie, że dla gwarancji spokoju warto „zainwestować” równowartość dwóch zestawów z restauracji z wielkim, żółtym „M” w logo.

Jeśli jednak niecałe 5 dyszek wydaje się Wam wydatkiem wygórowanym, mamy dla Was opcję jednorazowej Rozszerzonej Ochrony. W grupach ECONOMY i ECONOMY+ kosztuje ona jedynie 2,90 zł, a w grupie COMFORT niewiele więcej, bo tylko 3,40 zł. Wiemy jak bardzo lubicie nasze samochody RETRO, dlatego opcję Rozszerzonej Ochrony proponujemy także przy wynajmie youngtimerów. Tu koszt jednorazowej ochrony to wydatek zaledwie 6,90 zł.

Pamiętajcie, że Rozszerzoną ochronę wykupić można jedynie w momencie wynajmu konkretnego samochodu, zaznaczając odpowiednią opcję w aplikacji (jednorazową lub miesięczną). Nie ma możliwości dokupienia ochrony w trakcie trwania wynajmu. Nie bójcie się inwestować we własne bezpieczeństwo finansowe. Z Rozszerzoną Ochroną zawartość Waszych portfeli jest zawsze bezpieczna.

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!