Panek Carsharing

Firma Panek specjalizuje się w nowoczesnych usługach carsharingu, czyli współdzielenia pojazdów mechanicznych. Innymi słowy, wynajmujemy flotę samochodów indywidualnym klientom za pomocą aplikacji w telefonie, na minuty. Wpisuje się to w koncepcję tzw. ekonomii współdzielenia, która zyskuje na popularności na całym świecie.

Na czym polega carsharing?

Zamiast kupować na własność samochód, utrzymywać go, ponosić koszty opłat związanych z rejestracją, przeglądem technicznym czy koniecznymi naprawami i składkami na ubezpieczenie OC, można wypożyczać doraźnie auta na minuty. Na takiej właśnie idei opiera się carsharing. Pozwala na szybkie i wygodne wynajmowanie aut, bez wcześniejszego podpisywania z jakąkolwiek firmą umowy o współpracę. Kiedy klient uznaje to za konieczne, po prostu wynajmuje auto na minuty, płacąc za czas korzystania z pojazdu lub za kilometry.

Z pewnością carsharing jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie korzystają na co dzień z samochodu, mają problemy z parkowaniem w centrum albo nie chcą brać na siebie wszystkich kosztów i problemów związanych z posiadaniem własnego pojazdu.

Jak i gdzie działamy?

Nasza firma Panek CS jest jednym z pionierów carsharingu w Polsce. Działamy w coraz większej liczbie lokalizacji. Nasze floty pojazdów na wynajem na minuty i kilometry są dostępne na ulicach Warszawy, Lublina, Krakowa, w Trójmieście i we Wrocławiu. Samochody, którymi dysponujemy, to nie tylko nowoczesne hybrydy – Toyota Corolla i Toyota Yaris – ale i miejskie, małe i zwrotne Smarty czy legendy polskiej motoryzacji: Polonez Caro oraz Fiat 126p.

Udostępniamy na smartfony aplikację Panek CS, która umożliwia rezerwowanie samochodów w carsharingu w wybranych miastach na wynajem na minuty i kilometry. W aplikacji płaci się również za wynajem auta oraz korzysta z bonusów czy z subskrypcji. To rozwiązanie wygodne dla klienta. Nowoczesne samochody i zapewnione dla nich miejsca parkingowe w dużych miastach pozostają w zasięgu ręki dzięki Panek CarSharing.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!