PANEK CarSharing otwiera 4 nowe miasta!

Ze względu na pandemię koronawirusa PANEK CarSharing przyśpiesza ekspansję i otwiera nowe strefy wynajmów w Białymstoku, Kielcach, Poznaniu i Radomiu. Samochodami PANEK można podróżować po całym kraju. Wypożyczyć je można w ponad 40 strefach w tym 10 dużych miastach.

Dzięki wprowadzonym subskrypcjom podróże do 300 km kosztują tyle co wynajem samochodu na dobę, czyli w zależności od klasy: 69 zł, 99 zł, 139 zł czy 199 zł. Dodatkowo, każdy nowo zarejestrowany Klient otrzyma bonus, 20 zł na start do wydania na usługę.

-W niedzielę wieczorem nasz Prezes podjął decyzję o włączeniu stref, które czekały na oficjalną premierę, jest to powiązane z wiadomością o zamknięciu granic, zaprzestaniem lotów po Polsce i przyznaniem przez Rząd, że transport zbiorowy nie jest w tym momencie najbezpieczniejszy. Już od soboty dobiegały nas głosy, że są problemy z powrotem do kraju oraz obawa przed podróżą pociągami i autobusami wśród naszych przyjaciół i Klientów. Wiele osób decydowało się na tradycyjny wynajem samochodów (mamy też brand PANEK, który oferuje wynajmy na dni). Stwierdziliśmy jednak, że CarSharing będzie wygodniejszy i szybszy w nagłych sytuacjach. Dlatego przyśpieszyliśmy działania. – informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

Samochody PANEK stopniowo będą się pojawiać w każdym z miast, trwają przyśpieszone odbiory i relokacje aut z innych miast. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojechać, którymkolwiek samochodem PANEK w trasę i pozostawić go w nowej strefie samodzielnie, nie jest to objęte żadnymi dodatkowymi opłatami.

Dzięki nowej subskrypcji Premium podróże do 300 km kosztują tylko tyle co pakiet wynajmu na dobę, czyli 69 zł (Toyota Yaris), 99 zł (Toyota Corolla/ Seata Arona), 139 zł (Toyota CH-R) i 199 zł (Mercedes GLA). Dzieje się tak dlatego, że cała kwota wydana na subskrypcję (od 49 zł do 179 zł w zależności od rodzaju) wraca do Klienta w postaci bonusu i może być wykorzystania na przejazdy. Jeśli Użytkownik chce zrobić mniej niż 300 km albo podróżować tylko po mieście może zaopatrzyć się też w tańszy produkt, ceny subskrypcji zaczynają się od 49 zł. W cenie jest też zwolnienie z odpowiedzialności za szkody. Więcej na temat subskrypcji: https://panekcs.pl/koszyk-korzysci#pakiety

Samochód to dalej najbezpieczniejszy środek transportu w sytuacji, w której się znajdujemy. Nikt nie potrafi obecnie zapewnić o 100% dezynfekcji jakiegokolwiek obiektu. Można jedynie minimalizować ryzyka. Samochody PANEK są dezynfekowane specjalnymi płynami a częstotliwość wizyt obsługi technicznej została zwiększona. Ze względu na sytuację i liczbę samochodów użytkowanie auta „Klient po Kliencie” bezpośrednio, praktycznie nie ma miejsca.

Aby zarejestrować się w usłudze PANEK CarSharing wystarczy posiadać prawo jazdy i kartę płatniczą. Każda nowo zarejestrowana w PANEK CarSharing osoba otrzyma 20 zł do wykorzystania na usługę. Aplikację PANEK CS można pobrać ze sklepu AppStore i GooglePLAY. Więcej na temat usługi: www.panekcs.pl

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!