PANEK CarSharing w 21 miastach!

Ze względu na pandemię koronawirusa PANEK CarSharing przyśpiesza ekspansję i otwiera nowe strefy wynajmów w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Opolu, Częstochowie, Bielsku-Białej, Tarnowie, Kielcach, Rzeszowie, Radomiu, Białymstoku, Olsztynie i Elblągu.  Samochodami PANEK można podróżować po całym kraju. Są dostępne w ponad 40 strefach w tym 21 dużych miastach.

Każdy nowo zarejestrowany Klient otrzyma 20 zł do wydania na przejazdy.

-W niedzielę wieczorem nasz Prezes podjął decyzję o włączeniu 4 stref, które czekały na oficjalną premierę, było to powiązane z wiadomością o zamknięciu granic, zaprzestaniem lotów po Polsce i przyznaniem przez Rząd, że transport zbiorowy nie jest w tym momencie najbezpieczniejszy. Już od soboty dobiegały nas głosy, że są problemy z powrotem do kraju oraz obawa przed podróżą pociągami i autobusami wśród naszych przyjaciół i Klientów. Wiele osób decydowało się na tradycyjny wynajem samochodów (mamy też brand PANEK, który oferuje wynajmy na dni), jednak przy tak dużej dynamice potrzebowaliśmy dać Klientom coś więcej. W czwartek zapadła kolejna ważna decyzja, otworzyliśmy strefy w kolejnych 10 miastach i dzięki temu nie tylko powroty do domu ale i załatwienie bieżących potrze będą łatwiejsze.– informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

Samochody PANEK stopniowo będą się pojawiać w każdym z miast, trwają przyśpieszone odbiory i relokacje aut. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojechać, którymkolwiek samochodem PANEK w trasę i pozostawić go w nowej strefie samodzielnie, nie jest to objęte żadnymi dodatkowymi opłatami.

Wynajem samochodu carsharingowego zaczyna się od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę jazdy w zależności od modelu i wybranego pakietu.

Samochód to dalej najbezpieczniejszy środek transportu w sytuacji, w której się znajdujemy. Nikt nie potrafi obecnie zapewnić o 100% dezynfekcji jakiegokolwiek obiektu. Można jedynie minimalizować ryzyka. Samochody PANEK są dezynfekowane specjalnymi płynami a częstotliwość wizyt obsługi technicznej została zwiększona. Ze względu na sytuację i liczbę samochodów użytkowanie auta „Klient po Kliencie” bezpośrednio, praktycznie nie ma miejsca.

Aby zarejestrować się w usłudze PANEK CarSharing wystarczy posiadać prawo jazdy i kartę płatniczą. Każda nowo zarejestrowana w PANEK CarSharing osoba otrzyma 20 zł do wykorzystania na usługę. Aplikację PANEK CS można pobrać ze sklepu AppStore i GooglePLAY. Więcej na temat usługi: www.panekcs.pl

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!