PANEK CarSharing w całej Polsce w kwietniu!

Niewiele minęło od wiadomości, że PANEK CarSharing jest dostępny w 21 miastach a już pojawiła się informacja o otwarciu kolejnych lokalizacji. Już od poniedziałku PANEK zaczyna akcję „codziennie nowe miasta” i zapowiada, że do 1 maja obejmie usługą wszystkie miasta powyżej 100 000 mieszkańców w Polsce.  Każda nowo zarejestrowana osoba otrzyma 20 zł na darmowe przejazdy.

Począwszy od 20 kwietnia na Facebookowym profilu firmy pojawiać się będą informacje o nowych strefach wynajmu. Każdego dnia do PANEK CarSharing dołączy przynajmniej jedno nowe miasto.

-W związku w przedłużającą się sytuacją epidemiczną podjęliśmy decyzję o kontynuacji ekspansji usługi. Większość połączeń kolejowych jest zawieszonych, nie działają samoloty a potrzeba przemieszczania dalej występuje. Nie chcemy nikogo namawiać do wychodzenia z domu, dajemy możliwości tym, którzy tego potrzebują. Dzięki CarSharingowi można na przykład zrobić większe zakupy, co z kolei powoduje, że do sklepu chodzimy rzadziej. Zmniejsza się szansa zarażenia i kolejki. Wiemy, że nie każdy ma samochód, my mamy ich ponad 2 000 i robimy wszystko aby były jak najbardziej użyteczne – informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

PANEK CarShairng zorganizował za pomocą swoich samochodów akcję #HelpSharing i zwraca do 70 zł dziennie osobom, które transportują np. zakupy czy leki potrzebującym. Dzięki rozszerzeniu obszaru objętego usługą PANEK więcej osób będzie mogło zaangażować się w akcję i więcej osób otrzyma pomoc.

-Samochody w nowych strefach będą pojawiać się stopniowo, mogą to być Toyoty Yaris, Toyoty Corolla i CHR, Seaty Arona i Mercedesy GLA. Schemat jest taki sam jak przed dwoma tygodniami. Najpierw pojawi się strefa, potem samochody. Część aut przyjedzie pewnie z naszymi Użytkownikami z innych miast, część przetransportujemy sami. Dzięki możliwości podróżowania po całej Polsce samochody z czasem rozlokują się zgodnie z zapotrzebowaniem – dodaje Katarzyna Panek

W celu skorzystania z samochodu wystarczy zainstalować aplikację PANEK i poczekać na potwierdzenie utworzenia konta. Aby przejść proces rejestracji potrzebne będzie prawo jazdy i karta płatnicza. Przejazdy będą bezpłatne aż do wykorzystania kwoty 20 zł, którą każdy nowy Użytkownik otrzyma na start. Cena wynajmu zaczyna się od 0,50 zł za minutę i 0,59zł za kilometr. Wykupując subskrypcję poza niskimi cenami Klient otrzyma także ubezpieczenie na wypadek szkody.

Samochody wynajmować można także na doby i tygodnie. Można nimi jeździć po całej Polsce i pozostawiać w strefach znajdujących się na mapie aplikacji PANEK. Zachęcamy do śledzenia strony panekcs.pl i obserwacji profilu na fracebooku. Strefy widoczne są też w aplikacji dostępnej w sklepach GooglePlay i Appstore.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!