PANEK CarSharing zwraca koszt kupionej subskrypcji i zwalnia z odpowiedzialności za szkody!

PANEK CarSharing to obecnie największy CarSharing w Polsce i drugi największy hybrydowy CarSharing w Europie. Usługa pojawia się w kolejnych lokalizacjach a samochodów jest coraz więcej. Popularne stały się przejazdy międzymiastowe, z których korzysta coraz więcej osób. Samochody na minuty i godziny chętnie wybierane są przez osoby, które wybierają się na przedłużony weekend, wakacje i ferie.

Z tego powodu, właśnie w okresie, kiedy wiele osób decyduje się na zimowy wypoczynek wprowadza nowy model subskrypcji- obniża ceny za kilometr i znosi odpowiedzialność za szkody nawet te powstałe z winy Użytkownika.

Nowa Subskrypcja dostępna jest już od dziś w 3 wariantach i zapowiada się być prawdziwą rewolucją, gdyż koszt jej zakupu od razu wraca do Użytkownika w postaci bonusu. Dodatkowo Klient otrzymuje zniesienie odpowiedzialności za skody i niższe opłaty za każdy przejechany kilometr. Nim droższa subskrypcja, tym tańsze kilometry.

Nową Subskrypcją objęte są wszystkie samochody grup S, M, L i XL czyli znane wszystkim Yarisy, Corolle, Smarty, Seaty Arona i Mercedesy GLA. Subskrypcja dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przez miesiąc.

Jak to wygląda w praktyce?

Użytkownik wybiera jedną z 3 opcji: „Basic 49”, „Optimum 79” lub „Premium 179” i dokonuje zakupu w aplikacji. Kwota 49 zł lub 79 zł lub 179 zł zostaje automatycznie pobrana z karty płatniczej przypisanej do konta a następnie wraca do Użytkownika w postaci bonusu, który może w całości przeznaczyć na przejazdy. Nowa Subskrypcja obowiązuje przez 30 dni i odnawia się automatycznie, można ją jednak w każdej chwili wypowiedzieć. Wydana na subskrypcję kwota pozwala przejechać od 32 km do aż 134 km za darmo. Widać więc, że jest to produkt dla każdego.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!