Poleć PANEK i jedź za darmo CarSharingiem

Aplikacja mobilna największego operatora samochodów na minuty w Polsce doczekała się kolejnej aktualizacji. Tuż po wprowadzeniu mechanizmów przyśpieszających jej działanie obecni Użytkownicy znajdą w niej zakładkę „polecam PANEK” a nowo rejestrujący miejsce do wpisania unikalnego PANkodu.

Każdy może zyskać. Za pierwszą rejestrację poza dotychczas przyznawanymi 20 złotymi, nowy Użytkownik otrzyma dodatkowo 10 zł na przejazdy. Polecający, który udostępnił swój PANkod dostanie 10 zł bonusu za każdą osobę, która wykonała minimum jeden płatny przejazd.

Nie ma limitu kwotowego, nim więcej znajomych zarejestruje się i skorzysta z usługi, tym więcej środków wpływa na konto osoby polecającej. Bonusy są widoczne w aplikacji, a na ich wykorzystanie jest 30 dni od daty przyznania.

PANkod można przekazać za pomocą znajdującego się w aplikacji przyciskowi, ale też samodzielnie wstawiając na przykład na media społecznościowe. Korzyść z wykorzystanego PANkodu jest obopólna, zyskuje obecny i nowy Użytkownik usługi.

 

Więcej na temat programu :

https://panekcs.pl/polecampanek

 

O programie w skrócie:

Każdy ma swój indywidualny "PANkod". Przekaż go znajomym, którzy nie mają jeszcze konta w PANEK. Twój znajomy otrzyma bonus 10 zł za wpisanie kodu podczas rejestracji. Jego pierwszy płatny przejazd  to 10 zł dla Ciebie w aplikacji. Możesz zaprosić nieograniczoną liczbę osób. Na wykorzystanie bonusów macie 30 dni od momentu otrzymania.

 

 

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!