Poznaj nasze pakiety

Realizuj zadania z pakietem 120 minut

Są takie sytuacje, w których potrzebujemy samochodu na dłużej, niż tylko kilka, czy kilkanaście minut. Czasem potrzebujecie pojazdu, by załatwić sprawy urzędowe, a czasem musicie odebrać kogoś z lotniska, czy dworca kolejowego. W innym przypadku musicie dostać się do innego miasta, ale nie potrzebujecie samochodu na cały dzień. Właśnie po to, by zdjąć Wam z głowy problem z dostępnością środka transportu przygotowaliśmy dla Was pakiety 120-minutowe.

Zadania domowe w 120 minut

Gdyby przeliczyć koszt wynajęcia samochodu na minuty według Cennika Minutowego okazałoby się, że za dwie godziny wynajęcia samochodu z grupy Economy zapłacilibyście 118,80 zł. Ale Wy jesteście sprytni, dlatego wiecie, że PANEK CarSharing to także pakiety 120-minutowe, dobowe, tygodniowe i miesięczne. Pakiet 120-minutowy kosztuje jedynie 29 złotych plus koszt przejechanych kilometrów. Ten pakiet sprawdzi się idealnie w sytuacji, gdy trzeba zawieźć dzieci do przedszkola, zrobić zakupy i zawieźć dokumenty do księgowej. Przypuśćmy, że w sumie zrobicie około 10 kilometrów. Koszt wynajmu przedstawia się następująco:

29 zł + 10 km x 0,80 zł = 37 zł

Limuzyna na minuty

Czasem zdarza się, że musicie odebrać kogoś z lotniska. W firmie akurat nie ma reprezentacyjnego samochodu, a taksówka nie wchodzi w grę, bo chcielibyście móc po drodze swobodnie rozmawiać. Z pomocą przychodzi wtedy oferta PANEK CarSharing i Pakiet 120 minut dla grupy Dark Ghost. W ofercie PANEK CarSharing znajdziecie dobrze wyposażone Mercedesy Klasy E, które idealnie sprawdzą się w roli limuzyny, ale wykorzystacie je także do innych prestiżowych przejazdów.

Jeśli pracujecie w centrum Warszawy i jedziecie po gościa na lotnisko im. Fryderyka Chopina na Okęciu, koszt wynajmu zamknie się wtedy w kwocie 162,84 zł

139 zł + 16 km x 1,49 zł = 162,84 zł

Powrót do przeszłości z grupą Retro

A może chcecie spędzić czas z jednym z naszych wspaniałych klasyków? Z pakietem 120 minut, przez całe dwie godziny nasz Polonez, Volkswagen Golf, czy Fiat 125 mogą być tylko Wasze. Pakiet sprawdzi się idealnie na przykład jako opcja niedzielnej przejażdżki. Nie musicie mieć własnego youngtimera, by poczuć klimat motoryzacji sprzed lat. Z pakietem 120-minut pojedziecie z rodziną lub przyjaciółmi w niezapomnianą podróż do przeszłości, a każdy z 10-ciu naszych klasyków czeka, by odkryć jego czar. Przy założeniu, że jazdą rozkoszować się będziecie przez 50 km, taka przygoda kosztować będzie 203,50 zł. To mniej więcej tyle ile rodzinne wyjście do kina.

129 zł + 50 km x 1,49 zł = 203,50 zł

Pakiet 120 minut to nie jedyna opcja w PANEK CarSharing. W naszej ofercie znajdziecie wiele atrakcyjnych opcji, dzięki którym zrealizujecie swoje zadanie i zaoszczędzicie pieniądze. Więcej informacji znajdziecie w zakładce https://panekcs.pl/ceny

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!