Poznaj nasze pakiety

Samochód na minuty samochodem na całą dobę

Ile razy myśleliście o tym, żeby mieć PANKA dla siebie przez cały dzień? Ile spraw moglibyście wtedy załatwić, a samochód z CarSharingu czekałby tylko na Was? PANEK pomyślał o tym i proponuje Wam promocyjne pakiety dobowe, z którymi zyskacie nie tylko niezależność, ale i czas, który normalnie potrzebny jest na znalezienie, rezerwację i dotarcie do samochodu na minuty.

Z PANKIEM załatwisz wszystkie swoje sprawy

PANEK CarSharing to nie tylko samochody na minuty. PANEK to także samochody na doby, tygodnie i miesiące. Oferta dobowa kierowana jest do wszystkich, którzy używając samochodu nie chcą dzielić się PANKEIM z innymi. Opcja wynajmu dobowego jest świetnym wyborem szczególnie, gdy wykonujecie pracę w systemie Home Office i potrzebujecie samochodu jedynie w wybranych dniach tygodnia.

Ile kosztuje możliwość użytkowania samochodu na minuty przez 24 godziny? Jeśli podróżować będziecie po mieście, nie zrobicie pewnie więcej niż 70 kilometrów w ciągu doby. Więcej robią już tylko kurierzy, których oczywiście podziwiamy za ich wspaniałą pracę, nie tylko w czasie pandemii Koronawirusa. Pakiet dobowy dla grupy Economy kosztuje 79 zł + 0,60 zł za każdy przejechany kilometr. Przykładowy koszt wynajmu to:

79 zł + 70 km x 0,60 zł = 121 zł

Biorąc pod uwagę, że samochody PANEK CarSharing zwolnione są z opłaty za parkowanie w strefach płatnego parkowania cena wydaje się bardzo atrakcyjna, a samochód macie tylko do własnej dyspozycji.

PANKIEM na koncert w innym mieście

A może wybieracie się ekipą na koncert do innego miasta, ale jutro rano musicie być w pracy? Samochodem na minuty dostaniecie się na imprezę, a potem wrócicie do domu mając pewność, że PANEK będzie cierpliwie czekać na Was na parkingu. Jeśli Jesteście z Łodzi, to na koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie dojedziecie wygodnie autostradą A2. W przypadku samochodu z grupy Comfort całkowity koszt wynajmu to:

129 zł + 274 km x 0,65 zł = 307, 10 zł

Jeśli pojedziecie na koncert w 4 osoby, to koszt na jednego członka ekipy wyniesie jedynie 76,77 zł. To niewiele więcej, niż bilet na pociąg, a samochód macie cały czas do dyspozycji i nie musicie dostosowywać się do rozkładu komunikacji zbiorowej.

Pamiętajcie, że PANEK CarSharing to nie tylko samochody na minuty. Nasze pojazdy możecie wynająć także w atrakcyjnych pakietach dobowych, tygodniowych, czy miesięcznych. Koniecznie sprawdźcie nasz cennik.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!