Poznaj nasze pakiety

Pakiet Miesięczny sposobem na drugi samochód w rodzinie

Statystyki pokazują, że modelowa polska rodzina użytkuje jeden samochód, który musi spełniać wszystkie kryteria związane z jej funkcjonowaniem. W tygodniu samochód jest zatem autobusem do wożenia dzieci do szkoły i przedszkola, salą konferencyjną do prowadzenia rozmów służbowych i bagażówką, którą przewieziemy tygodniowe zakupy z supermarketu. W weekendy i wakacje nasz samochód zamienia się auto wyprawowe, obwieszone boksami dachowymi i rowerami. Czasami zdarza się jednak, że ten jeden samochód nie wystarczy. Pojawia się wtedy potrzeba drugiego, który w części zastąpi jego obowiązki.

W PANEK CarSharing mamy rozwiązanie waszych problemów. Pakiet Miesięczny kierujemy do wszystkich Was, którzy chcą zachować mobilność, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem samochodu, jego rejestracji, ubezpieczenia, czy okresowych napraw. Wynajem samochodu na miesiąc jest u nas tak samo prosty jak wypożyczenie samochodu na minuty. Wystarczy, że znajdziecie w aplikacji interesujący Was samochód i zarezerwujecie go już od kwoty 1770 zł za cały miesiąc (59 zł za dzień).

A może na co dzień pracujecie za granicą i wracacie do Polski jedynie na krótki czas? Pakiet Miesięczny w PANEK CarSharing okazuje się tu idealnym rozwiązaniem! Rezerwujecie jeden z dostępnych 2500 samochodów z oferty samochodów na minuty i nie musicie martwić się o żadne dodatkowe formalności. Przed powrotem do miejsca zamieszkania kończycie wynajem w aplikacji, zamykacie pojazd i po prostu wracacie do siebie. Nie musicie martwić się o to, żeby samochód był umyty i zatankowany. Nie musicie podpisywać wielu papierowych dokumentów.

A może prowadzicie własny biznes i okresowo potrzebujecie dodatkowego samochodu dostawczego do firmy, żeby zrealizować wszystkie zamówienia Waszych klientów? Nic prostszego! W PANEK CarSharing znajdujecie jednego z naszych dostawczaków i użytkujecie go, jak własne auto w firmie – bez dodatkowych umów, regulaminów i formalności. Po zakończonym wynajmie możecie dostać od nas fakturę VAT, którą wrzucicie w koszty działalności firmy.

W PANEK CarSharing Pakiet Miesięczny dostępny jest w każdej chwili, o dowolnej porze dnia i nocy i tak łatwo, że łatwiej chyba się już nie da. U nas nie musicie martwić się o paliwo, bo jest ono wliczone w cenę wynajmu. Wszystkie samochody w usłudze wyposażone są w karty paliwowe, które znajdziecie w schowku przed pasażerem. Za ich pomocą zatankujecie samochód, a transakcję rozliczycie bezgotówkowo. Dodatkowo, przy wynajmie samochodu na miesiąc warto rozważyć miesięczny pakiet Rozszerzonej Ochrony, już od 49 zł za miesiąc, która znosi udział własny w przypadku uszkodzenia samochodu. Tak łatwo podróżuje się tylko z PANIEKIM!

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!