Sprinter w CarSharingu!

Mercedes Sprinter dołącza do grupy Cargo W PANEK CarSharing

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że grupa Cargo zyskała właśnie nowego zawodnika wagi ciężkiej, który już czeka na wyzwania z Waszej strony. Nie ważne, czy macie w planach przeprowadzkę, większe zakupy w sklepie meblowym lub budowlanym, czy może Wasz kurier utknął gdzieś, a Wy macie przesyłkę do dostarczenia „na wczoraj” – On jest gotowy do każdego zadania!

Do Waszej dyspozycji oddajemy najnowszego Mercedesa Sprintera 316 CDI w konfiguracji L3H2, czyli długiego z wysokim dachem. Samochodem mogą podróżować 3 osoby, a ładowność samochodu to 1113 kg ładunku. Długość całkowita pojazdu to prawie 7 metrów, a przestrzeń ładunkowa ma wymiary: 4410 mm / 1787 mm / 2009 mm (dł./szer./wys.), co daje łącznie 15,83 m3 do Waszej dyspozycji!

Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 2143 cm3 o mocy 163 KM i momencie obrotowym 360 Nm, oraz manualną, 6-biegową skrzynię biegów. W manewrowaniu na parkingu pomoże Wam kamera cofania i wydajny układ wspomagania kierownicy, a komfort podczas jazdy zapewnią klimatyzacja, wielofunkcyjna kierownica, system multimedialny MBUX oraz elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka.

Mercedes Sprinter w usłudze na minuty wykorzystać możecie nie tylko w mieście, ale także w dłuższej trasie. W każdym samochodzie dostępnym w usłudze PANEK CarSharing znajdziecie kartę paliwową, dzięki której nie musicie się martwić o paliwo. Pamiętajcie tylko, że samochód z grupy Cargo można oddać w jednej z 8 stref (Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków, Lublin).

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!