Turniej Piłki Halowej 28.03.20

28 marca 2020 roku odbędzie się pierwszy Turniej Piłki Halowej Panek CarSharing organizowany dla użytkowników naszej aplikacji.

Dzięki turniejowi chcemy integrować naszych odbiorców i zachęcić do zabawy w doborowym towarzystwie. Staramy się być przyjaźni dla środowiska, inwestować  w samochody hybrydowe oraz elektryczne zamiast spalinowych, nie zapominając o promocji zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. 

Gorąco zapraszamy do zgłaszania maksymalnie dziewięcioosobowych drużyn poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Wystarczy mieć aktywne konto w usłudze Panek CarSharing oraz ukończony 18 rok życia. 

Oprócz rywalizacji w finale o pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, będą przyznawane nagrody specjalne w kategoriach indywidualnych, takich jak: najlepszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz.

Dla wszystkich zgłoszonych osób przewidziane są nagrody. Ponadto dla trzech zwycięskich drużyn oraz najlepszych zawodników kategorii indywidualnych przewidziane są vouchery do wykorzystania w naszej aplikacji Panek CarSharing.

Zapisy rozpoczynają się 26 lutego i będą trwać do 11 marca 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji Miasta Stołecznego Warszawy w Dzielnicy Włochy przy ulicy Gładkiej 18. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00, a mecz finałowy planowany jest na godzinę 16:00 tego samego dnia.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność pełnych zgłoszeń. W przypadku wcześniejszego terminu zamknięcia listy, poinformujemy o tym na naszych kanałach społecznościowych oraz stronie internetowej.

REGULAMIN

Zapraszamy do wspólnej integracji!

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!