Ucieczka w nieznane

Ucieczka od stresu i wirusów! 

Wirus przybiera na sile, często słyszy się o kolejnych rekordach w ilości zarażonych osób. Miasta stają się ogniskami choroby, a jest to spowodowane dużą ilością ludzi na stosunkowo małym terenie. Robi się coraz bardziej niebezpiecznie... 

Oprócz maseczek, rękawiczek lub dezynfekcji, warto również zadbać o izolację od innych ludzi. Kwarantanna jest niezbędna, ale wiele nie potrzeba, aby siedzenie samemu w domu zaczęło się przykrzyć. Gdy to nastąpi, jest sposób na alienację nawet na świeżym powietrzu! 

PANKIEM w odludne miejsce 

Istnieje wiele pięknych miejsc w Polsce, w których trudno spotkać turystów. Ratunek od miejskich tłumów mogą przynieść lasy z licznymi gatunkami dzikich zwierząt i rezerwaty przyrody. Dla ludzi lubiących wyzwania jest też opcja wyjechania na camping pod namiotem. Możliwości jest wiele, ale najlepsza możliwość transportu- jedna. PANEK CarSharing wraz z pakietami to wybór numer jeden. Na piknik z rodziną najlepszą możliwością będzie wykupienie pakietu 120 minut za 29zł, natomiast na całonocną wyprawę- pakiet dobowy już od 79zł. 

Jest wiele opcji spędzania czasu w samochodzie 

Gdy podczas campingu spadnie deszcz i niemożliwe będzie upieczenie kiełbasek na ognisku? Tak, jedziesz PANKIEM po jedzenie na wynos! 

Gdy zmarźniesz w namiocie? Tak, mamy wygodne i duże tylne siedzenia! 

Gdy znudzi Ci się camping? Jedź PANKIEM na zakupy i spraw sobie przyjemność! 

Jesteśmy w 250 miastach w całej Polsce, na pewno znajdziesz nas, gdy najdzie Cię ochota na podróż! :)  

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!