Urodzinowa Premiera - Mercedes AMG GLA 35

Kolejna urodzinowa niespodzianka: Mercedes AMG GLA 35 dołącza do Grupy EXTREME w PANEK CarSharing!

Jego pełna nazwa brzmi: Mercedes-Benz AMG GLA 35 4MATIC, a jego kolor to specjalny lakier z palety „designo” o nazwie „szarość gór magno”. Pod jego zgrabną maską pracuje 2-litrowy, doładowany, benzynowy motor o mocy 306 KM, a napęd przenoszony jest na wszystkie koła.

Elegancja, siła i sportowe osiągi – tak najkrócej opisać można samochody z logo AMG obok trójramiennej gwiazdy. Auta pochodzące z fabryki nadwornego tunera Mercedesa mają wzbudzać emocje i sprawiać, by każda podróż była niezapomnianą przygodą. Ciemnoszary, satynowy lakier i duże, koła zawsze są obietnicą niecodziennej przyjemności. Nasz egzemplarz otrzymał dodatkowy pakiet stylistyczny „Night”, w którego skład wchodzą czarne listwy wokół okien, czarne wykończenie zderzaków i czarne końcówki układu wydechowego.

Wnętrze  także utrzymane jest w szarościach, a oświetlenie Ambiente z nieskończoną ilością możliwości kolorystycznych sprawia, że każda przejażdżka będzie niepowtarzalnym przeżyciem. Mała, mięsista kierownica pokryta perforowaną skórą jest spłaszczona na dole i świetnie leży w dłoniach. Cała komunikacja oparta została o 2 ekrany: pierwszy pełni funkcję wirtualnych zegarów, drugi zaś stanowi centrum dowodzenia. Najlepsze czeka Was jednak po wypowiedzeniu magicznych słów „Hej Mercedes”. Odezwie się do Was wirtualna asystentka, którą będziecie mogli poprosić nie tylko o obniżenie temperatury w kabinie, czy wybranie celu w nawigacji, ale będziecie mogli po prostu z nią porozmawiać o życiu! Koniecznie musicie to wypróbować!

Nie ważne jak bardzo rozbudowane byłyby multimedia, to i tak w samochodach AMG najważniejsze są właściwości jezdne. Silnik AMG GLA 35 generuje moc 306 KM i moment obrotowy 400 Nm. Pozwala to rozpędzić naszego SUV-a do 100 km/h w 5,2 sekundy, a prędkość maksymalna ograniczona została do 250 km/h. Do tego sportowy wydech generujący charakterystyczne basowe grzmoty przy każdym odjęciu nogi z pedału przyspieszenia… Czy wiecie, że każda jednostka napędowa AMG składana jest ręcznie przez jednego inżyniera, który składa swój podpis na pokrywie silnika?

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!