Volkswagen Scirocco dołączy do Grupy Retro

To nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy. Do niezwykle popularnej Grupy RETRO dołączy za chwilę Volkswagen Scirocco!

Poszerzenie oferty samochodów w Grupie RETRO to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników motoryzacji sprzed lat. Volkswagen Scirocco, który niebawem dołączy do usługi był samochodem wyjątkowym w swoich czasach i prawdziwym obiektem westchnień. Trzydrzwiowe nadwozie w stylu Coupe robiło wrażenie na przechodniach nie tylko w latach 80-tych XX wieku, ale potrafi obrócić głowy i wzbudzić zainteresowanie również dziś! Samochód ten to egzemplarz II generacji modelu, produkowanego w latach 1980-1992, co już na pierwszy rzut oka zdradzają prostokątne przednie lampy.

Nasz Egzemplarz pochodzi z 1990 roku, czyli z końca produkcji. Auto jest w oryginalnym białym kolorze, a smaczku dodają mu tylne lampy stylizowane białymi poziomymi paskami. Pod maską naszego egzemplarza pracuje benzynowy motor o pojemności 1.8 l i mocy 95 KM, które sprawiały, że auto było prawdziwym demonem prędkości i rozpędzały stylowe nadwozie do 100 km/h w 10,2 sekundy, zaś najmocniejsze wersje 1,8 16V miały pod maską nawet 139 KM.V

Volkswagen Scirocco w swoich czasach był prawdziwym sportowcem i samochodem dla Playboya, dziś z pewnością jest samochodem dla nietuzinkowego gentlemana, który chce poczuć się wyjątkowo szczególnie, że auto dzięki swojej ponadprzeciętnej trwałości wciąż nadaje się do jazdy na co dzień i zawsze jest gwiazdą wszystkich zlotów miłośników niemieckiej marki.

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!