warszawski CarSharing także dla studenta

Już w kwietniu w Warszawie ruszy bezobsługowa wypożyczalnia samochodów. Będzie mógł z niej korzystać każdy, kto posiada prawo jazdy od co najmniej roku oraz zwyczajną kartę płatniczą.

Jak dotąd, tradycyjne wypożyczalnie nie pozwalały, żeby najemcą została osoba, która nie ma co najmniej 21 lat. Specjalnie dla ludzi młodych i studentów PANEK CarSharing udostępni samochody nawet 19-latkom.

-wiemy, jak wielką wartością dla młodych osób jest samochód. Chcielibyśmy, żeby robiąc prawo jazdy mieli w perspektywie, że auto jest na wyciągnięcie ręki i że wcale nie trzeba go najpierw zabrać rodzicom. Wierzymy w to, że młodzi ludzie mogą być dobrymi i rozważnymi kierowcami. Chcemy przekonać ich do tego, że aby mieć nie trzeba kupować. Samochód w dzisiejszych czasach bardzo usprawnia komunikację i w wielu okolicznościach skraca czas dojazdów. Oddajemy w użytkowanie auta nowe, 5-osobowe z automatyczną skrzynią biegów. Można je wykorzystywać na wspólne aktywności ze znajomymi, czy też dojazdy na uczelnie albo zakupy – dodaje Katarzyna Panek, rzecznik Prasowy Panek S.A.

Wypożyczenie samochodu w PANEK CarSharing nie będzie drogie. Rozliczenie nastąpi w oparciu o aplikację mobilną i po zsumowaniu ilość zrobionych kilometrów i czasu przejazdu. Regularne stawki użytkowania to 0,5 groszy za kilometr i 0,5gr za minutę. Flota PANEK CarSharing będzie liczyła 300 samochodów, które rozmieszczone będą na terenie całej Warszawy. Znaleźć i wypożyczyć je będzie można za pomocą specjalnej aplikacji. Otwarcie i zamkniecie samochodu odbywa się bezkluczykowo. Firma uruchamiająca CarSharing zapłaci za postój wszystkich samochodów w granicy płatnej strefy miejskiego parkowania, zwalniając kierowców z tego obowiązków.

Do czasu oficjalnego uruchomienia CarSharingu, będzie można testować go za darmo. Firma PANEK CarSharing chce zebrać jak najwięcej opinii na temat usługi i zapoznać z nią możliwie największą ilość osób. Informacje na temat bezpłatnego testu oraz formularz zapisu znajduje się na stronie www.panekcs.pl

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!