Więcej o BoatSharingu

Drodzy i Najmilsi,

1 kwietnia za nami, więc powracamy do poważnych spraw i przekazów medialnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym fanom za świetną zabawę w primaaprilisowe zgadywanki i zrozumienie tego 1 kwietniowego żartu. Nie wszystkie treści zawarte w informacji prasowej były jednak nieprawdziwe. Łódź Classic 470 SPORT ze stoczni Sport Yacht faktycznie istnieje, a jej znakomite parametry zapewniają świetną i bezpieczną zabawę na wodzie. Prawdziwe są także mazurskie mariny „Ekomarina” w Giżycku i „Wioska Żeglarska Mikołajki”, które wzięły na siebie ciężar uwiarygodnienia tej primaaprilisowej akcji. Najważniejsze jednak, że wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrowali aplikację PANEK 1 kwietnia z pankodem „LODKA” faktycznie otrzymają bonus 10 złotych do wykorzystania w usłudze PANEK Car Sharing.

Dzięki waszemu zaangażowaniu w nasz mały żart primaaprilisowy, zyskaliśmy wiele pozytywnych głosów dotyczących słuszności pojawienia się usługi wynajmu łodzi na minuty w ofercie PANEK. Obiecujemy, że przyjrzymy się temu bliżej i być może w przyszłości będziemy mogli spotkać się z wami na wodzie, a już niebawem powrócimy z prawdziwymi informacjami dotyczącymi nowości w PANEK Car Sharing. Wiosna będzie nasza… i wasza!

Osobiste podziękowania kierujemy w stronę firmy Sport Yacht za udostępnienie zdjęć i pomoc w przygotowaniu żartu. Koniecznie odwiedźcie stronę http://sportyacht.com.pl/.

Tymczasem jeszcze raz serdecznie wam dziękujemy i życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!