Więcej o Lexusie

Czy wiedzieliście, że...?
Samochody Lexus stanowią odpowiedź firmy Toyota na światowe zapotrzebowanie na auta z klasy Premium. Toyota, chcąc być konkurencją dla Europejskich i Amerykańskich marek, w 1989r. ogłosiła debiut Lexusa!
Od początku modele japońskiej marki miały się wyróżnić wysoką jakością wykonania, oryginalną sylwetką i adekwatną ceną. W 2007 roku amerykańska firma J.D. Power and Associates uznała Lexusa za najbardziej wartościową markę na rynku amerykańskim. Pierwszym modelem w tej linii Toyoty był Lexus LS 400. Posiadał on silnik V8 o pojemności 4,0 l.
Lexus, którego posiadamy w naszej flocie to model RC300. Moc jego silnika to 245 koni mechanicznych. "Do setki" rozpędza się w 7,5 sekundy, a maksymalnie można nim jechać 230km/h.
Model ten jest wyjątkowy. Zadebiutował w Tokio w listopadzie 2013roku, a naszą sztukę wyprodukowano w 2018. Nowy, luksusowy, zadziorny Lexus to auto dla osób lubiących jednocześnie wygodę, jak i niezapomniane doświadczenia podczas jazdy. Warto dodać, że samochód jest 4 osobowy, a czerwone, skórzane fotele dodają komfortu i wygody uprzyjemniając podróż nawet większą ekipą.
Lexus należy do grupy Unique, do której uzyskuje się dostęp po wydaniu 500zł w usłudze.
Aby sprawdzić stan konta wydanych wszystkich środków prosimy o kontakt z infolinią ☎️
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze zdjęciami z najnowszej sesji naszego Lexusa - GALERIA

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!