Więcej o pakietach!

Przypominamy o naszych pakietach, dzięki którym możecie podróżować po całej Polsce bez dodatkowych kaucji!

Ile razy chcieliście dokądś wyskoczyć, ale nie mieliście czym? Ile razy planowaliście wycieczkę do fajnego miejsca, ale nie dojeżdżał tam żaden pociąg, czy autobus? Przypominamy, że PANEK CarSharing to nie tylko samochody na minuty dostępne w miastach. To właśnie na specjalne okazje i wasze niecodzienne szaleństwa przygotowaliśmy pakiety, dzięki którym zwiedzicie skansen we Wdzydzach Kiszewskich, czy przytulicie się do Alpaki w Jaśkowym Sadzie w Czchowie. To oczywiście przykładowe lokalizacje, a Wy sami wiecie, dokąd chcielibyście pojechać sami, czy z paczką przyjaciół.

Jedyne, co trzeba zrobić, to pobrać aplikację PANEK CarSharing dostępną na ANDROIDA i IOS i zainstalować ja na swoim smartfonie. Nagle okazuje się, że samochody stoją kilka kroków od Was i możecie zarezerwować jeden, który zabierze Was na wspaniałą wycieczkę. Sami wybierzcie, czy potrzebujecie PANKA na 2 godziny, cały dzień, czy może weekend. A może potrzebujecie samochodu na miesiąc? To jednak nie wszystko. Możecie wypożyczyć jeden z naszych samochodów i pojechać nim przykładowo z Poznania czy Szczecina do Warszawy i tam zakończyć podróż.

Dostępne są dla Was poniższe pakiety:

- 2 godzinny, od 29 zł (idealny na krótką trasę)

- Dobowy, od 79 zł (może jednodniowa wycieczka?)

Dniowy, od 219 zł (na przykład na weekendową podróż)

Tygodniowy, od 483 zł (podczas dłuższego korzystania)

Miesięczny, od 1730 zł (dla tych, którzy nie lubią się z nami rozstawać)

*paliwo w cenie wynajmu

Pamiętajcie zatem, że zamkniecie niektórych stref nie oznacza wcale, że nie będziecie mogli podróżować po Polsce. To wciąż jest możliwe, można więc już planować wyjazd Pankiem na weekend!

Dodatkowe informacje o usłudze: KROK PO KROKU

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!