Wrangler Sahara w CarSharingu

Jeep Wrangler w CarShairngu PANEK

Już od 18.02.20 do CarSharingu PANEK dołączy kolejny unikalny samochód, będzie to nowy Jeep Wrangler Sahara z silnikiem 2.0 Turbo o mocy 272 km.

-Jeep Wrangler to pierwszy tego typu samochód w naszej flocie. Posiada wszystkie właściwości terenowe, które oferuje producent, a zamiast standardowych opon drogowych został wyposażony w opony terenowe. Nie zachęcam jednak do jazdy tym samochodem w terenie, ani startu w wyścigach off-roadowych, gdyż auto przeznaczone jest do jazdy w CarSharingu miejskim i z taka intencją je wprowadzamy.– informuje Maciej Panek, Prezes PANEK S.A.

Mimo swojego terenowego DNA Jeep Wrangler sprawi wiele radości podczas jazdy miejskiej. Jego bryła wzbudza respekt,  a wysokość, na jakiej znajduje się kierowca powoduje, że może się przez chwilę poczuć jak kierowca auta dostawczego czy autobusu. To właśnie zmiana perspektywy jest dużym walorem tego samochodu i ma działać na wyobraźnię Użytkownika. To też ciekawa odskocznia od codzienności i urozmaicenie podróży w CarSharingu.

Samochód posiada przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamerę ParkView. Jest też wyposażony we wszystkie popularne udogodnienia: elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, automatyczna klimatyzacja, elektrycznie otwierane szyby, 7" programowany kolorowy wyświetlacz TFT połączony z systemem multimedialnym, system isofix. Wrangler został doposażony o system nagłośnienia Alpine Premium - 8 głośników, subwoofer, wzmacniacz 522 W oraz dodatkowy pakiet  „FULL Technology” : monitorowania martwego pola, detektor obiektów z tyłu.

Nowy Jeep został przyporządkowany do grupy samochodów Unikalnych „Unique”. Minimalny obrót uprawniający do wynajmu to 500 zł (promocje i bonusy nie wliczają się do obrotu). Minuta wynajmu Wranglera to 2 zł a pokonanie 1 km kosztować nas będzie 3 zł. Samochód nie jest objęty subskrypcją, nie ma więc możliwości zwolnienia się w odpowiedzialności za szkody ze swojej winy.

Firma PANEK S.A. (właściciel brandu PANEK CarShairng) w tym roku obchodzi 20 lecie, Wrangler to jeden z planowanych 20 jubileuszowych samochodów, które pojawią się do końca tego roku. Przypominamy, że do dyspozycji Klientów są już : Fiat 125p, Fiat 126p, Polonez, Syrena, Pontiac Trans AM.

Jeep Wrangler tradycyjnie pojawi się najpierw w Warszawie a następnie zostanie przewieziony do innych miast, w których dostępna jest usługa PANEK CarSharing (Lublin, Wrocław, Kraków, Trójmiasto).  

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!