Zabierz PANKA na święta

Wielkanoc to nie tylko najważniejsze święto katolickie, ale też czas, w którym spotykamy się z rodziną przy stole. Przemieszczanie transportem zbiorowym stało się ostatnio utrudnione przez wiele obostrzeń związanych z pandemią. Dbając o bezpieczeństwo Wasze i Waszej rodziny, ale i po prostu wygodę, przygotowaliśmy specjalną świąteczną ofertę wynajmu samochodu na całą Wielkanoc.

Nasza propozycja jest następująca: wybieracie samochód stojący w Waszej okolicy i rezerwujecie go w pakiecie 3-dniowym już od kwoty 219 złotych za cały pakiet (od 73 złotych za dobę). Następnie pakujecie walizki i jedziecie na święta spotkać się rodziną. W poniedziałek bezpiecznie wracacie do domu i odstawiacie auto tam, gdzie Wam wygodnie. Dla wybitnych maruderów istnieje możliwość przedłużenia wynajmu o kolejny dzień w cenie od 79 złotych, ale uwaga: Dodatkowy dzień przy stole może skutkować kolejnym kilogramem wagi, a to z kolei wpłynie na zwiększenie zużycia paliwa waszego PANKA.

Najważniejsze jest jednak to, że przez cały czas, od momentu rezerwacji, aż do powrotu dysponujecie tym samym samochodem, a to nie tylko wygoda, ale ogromne bezpieczeństwo i ochrona przed przypadkowym zarażeniem.

W dalszym ciągu macie także do dyspozycji nasze samochody w opcji wynajmu na minuty, którymi bezpiecznie dotrzecie na świąteczny obiad w bliskiej lokalizacji.

A zatem sprawdźcie, co fajnego stoi w Waszej okolicy lub mieście, złóżcie rezerwację, spędźcie spokojne święta i wróćcie do nas cali i zdrowi! I jeszcze najważniejsze: nie zapomnijcie o dodatkowej ochronie ubezpieczeniowej. Nikt nie lubi niechcianych prezentów.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!