Zawieszki w PANKU

Zawieszki zapachowe w samochodach PANEK

Odpowiadając na Wasze prośby w samochodach dostępnych w usłudze PANEK CarSharing pojawiły się zawieszki zapachowe. Ich podstawowym zadaniem jest oczywiście rozpylanie przyjemnego zapachu, po to, żeby jechało się Wam przyjemniej. Spośród wszystkich dostępnych opcji wybraliśmy dla Was odświeżający zapach o przejmujących, ekscentrycznych i energetyzujących cytrusowych nutach, które wprawią Was w doskonały nastrój.

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie dodali do zawieszek dodatkowej funkcjonalności. Tym razem chodzi o bezpieczeństwo Wasze, Waszych bliskich oraz wszystkich, których spotkacie na swojej drodze. Na zawieszkach widnieje hasło: „Włączasz silnik? Włącz myślenie”. Znaczenia tego przekazu nie musimy nikomu tłumaczyć. Każdy z nas, kierując samochodem w usłudze na minuty, staje się ambasadorem tej usługi. W PANEK CarSharing bardzo dbamy o to, żebyśmy wszyscy postrzegani byli jako kierowcy mądrzy, przewidujący, rozważni i nad wyraz kulturalni, dlatego tylko dla przypomnienia, bo mamy pewność, że tak właśnie jest, umieściliśmy na zawieszce właśnie to hasło.

Jak większość zawieszek zapachowych, tak i nasza ma dwie strony. Na jej odwrocie znajdziecie drugie hasło: „Nigdy nie prowadź pod wpływem!”. W tym przypadku sprawa jest poważna i wymaga ciągłego przypominania. Pod żadnym wypadkiem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających! To już nie jest nasza rada, a przestroga, bowiem każde najmniejsze zdarzenie drogowe, powstałe nawet nie z Waszej winy, zawsze rozstrzygane będzie na waszą niekorzyść, jeśli okaże się, że byliście pod wpływem alkoholu. W takim przypadku nie będzie także działać ubezpieczenie samochodu, którym się poruszaliście, a wszystkie koszty pokrywać będziecie z własnej kieszeni. Młodość jest po to, żeby się wyszumieć, ale jest także po to, by uczyć się od innych, dlatego pamiętajcie: Jeśli na imprezie piliście alkohol, pozwólcie się zawieźć do domu osobie trzeźwej, albo zróbcie sobie spacer.

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!