Jak wakacje, to tylko z PANKIEM

| Panek poleca

Czas - START

Choć uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek, to niektórzy z Was rozpoczęli wakacje właśnie dziś. Z pewnością macie z tego tytułu wiele planów i będziecie chcieli najlepiej wykorzystać każdy wolny dzień. W PANEK CarSharing mamy rozwiązania, dzięki którym tegoroczne wakacje mogą być jeszcze lepsze od poprzednich.

Zapewne doskonale o tym wiecie, ale chcemy przypomnieć Wam o naszych pakietach dobowych i tygodniowych, dzięki którym możecie pojechać samochodem dokąd tylko chcecie. Koncert w sąsiednim mieście? Dlaczego nie? Weekend z przyjaciółmi w Krakowie? Proszę Bardzo! A może marzycie, o tym by powylegiwać się na plaży we Władysławowie? Z PANKIEM to wszystko może się wydarzyć.

Koniecznie odpalcie aplikację PANEK CarSharing i sprawdźcie nasze propozycje. W pakiecie dobowym macie samochód już za 119 zł za dobę, a w pakiecie tygodniowym płacicie za 6 dni, a 7 dostajecie GRARIS! W każdym przypadku cena za kilometr to tylko 1,04zł!

Koszt wynajęcia samochodu na weekend

W pakiecie dobowym, przy założeniu, że planujemy smażenie się na plaży we Władysławowie wygląda następująco:

Z Warszawy: 119 zł + 467 km x 1,04 = 604,68 zł (dzieląc koszt na 4 osoby w aucie daje to 151,17 zł na osobę)

Z Bydgoszczy: 119 zł + 222 km x 1,04 = 349,88 zł (dzieląc koszt na 4 osoby w aucie daje to 87,47 zł na osobę)

Z Poznania: 119 zł + 366 km x 1,04 = 486,04 zł (dzieląc koszt na 4 osoby w aucie daje to 121,51 zł na osobę)

Dodatkowo warto skorzystać z pakietu Rozszerzonej Ochrony, który znosi udział własny w ewentualnej szkodzie powstałej podczas użytkowania wynajętego samochodu.

A teraz zdradzimy Wam jak możecie sprytnie ograniczyć koszty takiego weekendowego wynajmu.

1. Bonus za tankowanie: każda z przykładowych tras wymagać będzie uzupełnienia paliwa w wynajętym samochodzie. Za zatankowanie samochodu do pełna otrzymacie bonus 10 zł

2. Bonus za umycie: w aplikacji PANEK CarSharing samochody do umycia oznaczone są kolorem niebieskim. Jeśli wynajmiecie taki samochód, umyjecie go i prześlecie zdjęcia według wzoru podanego w aplikacji, otrzymacie bonus 40 zł.

3. Bonus za przedpłatę: Każdą przedpłatę premiujemy w PANEK dodatkowym bonusem.

· 500 zł bonus 20 zł

· 1000 zł bonus 50 zł

A to nie wszystko, bo śledząc nasze działania i promocje możecie upolować podwójny bonus:

· 500 zł – bonus 40 zł

· 1000 zł – bonus 100 zł

· 2000 zł – bonus 250 zł

4. Bonus za polecenie: za każdym razem, gdy polecicie PANKA swojemu znajomemu, po spełnieniu kilku prostych warunków (opis znajdziecie w aplikacji w zakładce instrukcje) otrzymacie bonus 20 zł. To ilu Waszych znajomych nie ma jeszcze aplikacji PANEK CarSharing w swoim smartfonie?

A może szukacie opcji, żeby pojechać PANKIEM na wakacje zupełnie za darmo? Znajdźcie w naszej aplikacji tyle samochodów do zatankowania i umycia ile się da i zgarnijcie bonusy za zatankowanie i umycie naszych pojazdów, a za zebraną kwotę pojedźcie na wakacje dokąd tylko chcecie!

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!