Sprawdź naszą
usługę z grupą DOSTAWCZE

  • Opel Movano

  • Mercedes Sprinter 317 CDI

  • Opel Vivaro

  • Citroen Jumper

  • Peugeot Boxer

Chcesz wynająć auto w tradycyjny sposób?

Zapraszamy do RENT A CAR
665 800 000

Wynajem samochodów dostawczych dla każdego

Usługa CarSharingu polega na wynajmie samochodów za pomocą aplikacji w smartfonie. Wystarczy ściągnąć na swój telefon aplikację PANEK, dostępną w AppStore i Sklep Play i zarejestrować się w usłudze wynajmu samochodów na minuty. PANEK CarSharing udostępnia użytkownikom samochody osobowe oraz umożliwia wynajem samochodów dostawczych.

Wynajem auta dostawczego jak osobowego

Wielu użytkownikom może się wydawać, że wynajem aut dostawczych jest skomplikowany, tymczasem procedura wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku aut osobowych. Wystarczy znaleźć interesujący nas egzemplarz na mapie w aplikacji i zarezerwować go. Od tej pory mamy 10 minut darmowej rezerwacji, co zwykle jest wystarczającym czasem na dotarcie do pojazdu.

Wynajem busów w PANEK CarSharing jest więc równie prosty jak wypożyczanie samochodów osobowych. Samochody znaleźć można we wszystkich strefach PANEK. Wynajem aut dostawczych pozwala użytkownikom na jazdę w danej strefie oraz pomiędzy strefami. Samochody dostawcze można również wynajmować w pakiecie dobowym i poruszać się nim po całej Polsce. Zwrot auta i zakończenie wynajmu busa musi jednak nastąpić w jednej z wymienionych stref PANEK CarSharing.

Dla kogo wynajem samochodu dostawczego?

Grupa Cargo w PANEK CarSharing to samochody dostawcze o masie całkowitej do 3,5 tony, którymi poruszać się mogą kierowcy posiadający uprawnienia kat. B. Stworzyliśmy tę grupę po to, by zapewnić użytkownikom swobodę działania także w sytuacjach wyjątkowych i niecodziennych. Nagła przeprowadzka, zakup kanapy, remont mieszkania czy odbiór dużej przesyłki to nic strasznego. Z PANEK CarSharing logistyka staje się przyjemnością i jest osiągalna dla każdego kierowcy.

PROTIP PANEK – bezpieczny wynajem busa bez obawy o uszkodzenia

Jedną z najważniejszych czynności przed rozpoczęciem jazdy jest wykonanie oględzin auta. Ponieważ wynajem samochodów dostawczych dla wielu kierowców nie jest codziennością, jazda samochodem z Grupy CARGO może powodować stres. Większe niż zwykle gabaryty auta oraz brak ograniczona widoczność są przyczyną wielu delikatnych uszkodzeń karoserii. Poświęćmy zatem minutę na wykonanie zdjęć pojazdu przed rozpoczęciem jazdy, by ewentualne uszkodzenia nie zostały zaliczone na nasze konto.

Jeśli kierowca nie jest pewny swoich umiejętności za kierownicą wynajętego busa, powinien bezwzględnie, przed rozpoczęciem wynajmu wybrać opcję rozszerzonej ochrony, gdzie za 3,99 zł jednorazowo lub za 9,99 za cały tydzień (w abonamencie Smart Week), otrzymuje gwarancję zniesienia udziału własnego w szkodzie. Abonament Smart Week znosi ponadto opłatę startową podczas każdorazowego wynajmu samochodu dostawczego i osobowego i zwraca się już po 3 wypożyczeniach.

Gdzie jesteśmy?

Samochody z grupy Cargo mogą zakończyć lub rozpocząć wynajem

w każdej strefie Panek za wyjątkiem parkingów lotniskowych.

Punkty za granicą:

Ostrawa

Bratysława

Brno

Praha

WSZYSTKIE SAMOCHODY
NA PRAWO JAZDY KAT. B!

Z naszą flotą DOSTAWCZE przeprowadzka i przewóz gabarytów
nie będzie dla Ciebie już nigdy żadnym wyzwaniem.

Samochód Samochód

Wygoda i oszczędność

Bierz i zostawiaj samochód, gdzie chcesz

Parkuj bez opłat w centrum miast oraz w SPP

Płać tylko wtedy, kiedy używasz

DOSTAWCZE

  • Opel Movano

  • Mercedes Sprinter 317 CDI

  • Opel Vivaro

  • Citroen Jumper

  • Peugeot Boxer


Opłata
Krótki przejazd
Pakiet dobowy
za dystans
3,49
1,49
za dobę
-
289
za czas postoju/
rezerwacji*
0,29
-
startowa
5,99
-
Ochrona od szkód
(jednorazowa)
3,99
zwrot samochodu w innej strefie
29
0 zł za minutę jazdy
*0,03 zł/min za czas postoju/rezerwacji w godzinach 23:00 - 7:00

Ze względu na gabaryty aut, wynajmu nie można zakończyć na terenie lotnisk

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z działaniem PANEK CarSharing.
Otrzymuj aktualne promocje i kupony rabatowe.

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Panek S.A. Administratorem Twoich danych osobowych jest Panek S.A. z siedzibą w ul Grójecka 208, 02-390 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także promocji własnych produktów i usług. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iodo@panek.eu, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!