Sprawdź naszą
usługę z grupą DOSTAWCZE

 • Opel Movano

 • Mercedes Sprinter 317 CDI

 • Citroen Jumper

 • Peugeot Boxer

 • Fiat Ducato

  Chcesz wynająć auto w tradycyjny sposób?

  Zapraszamy do RENT A CAR

  Wynajem samochodów dostawczych dla każdego

  Usługa CarSharingu polega na wynajmie samochodów za pomocą aplikacji w smartfonie. Wystarczy ściągnąć na swój telefon aplikację PANEK, dostępną w App Store lub Google Play i zarejestrować się w usłudze wynajmu samochodów na kilometry. PANEK CarSharing udostępnia użytkownikom samochody osobowe oraz umożliwia wynajem samochodów dostawczych.

  Wynajem auta dostawczego jak osobowego

  Wielu użytkownikom może się wydawać, że wynajem aut dostawczych jest skomplikowany, tymczasem procedura wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku aut osobowych. Wystarczy znaleźć interesujący nas egzemplarz na mapie w aplikacji i go zarezerwować. 

  Wynajem busów w PANEK CarSharing jest więc równie prosty jak wypożyczanie samochodów osobowych. Samochody znaleźć można we wszystkich strefach PANEK. Wynajem aut dostawczych pozwala użytkownikom na jazdę w danej strefie oraz pomiędzy strefami. Samochodami dostawczymi można poruszać się po całej Polsce. Zwrot auta i zakończenie wynajmu busa musi jednak nastąpić w jednej z wymienionych stref PANEK CarSharing.

  Dla kogo wynajem samochodu dostawczego?

  Grupa Dostawcze w PANEK CarSharing to samochody dostawcze o masie całkowitej do 3,5 tony, którymi poruszać się mogą kierowcy posiadający uprawnienia kat. B. Stworzyliśmy tę grupę po to, by zapewnić użytkownikom swobodę działania także w sytuacjach wyjątkowych i niecodziennych. Nagła przeprowadzka, zakup kanapy, remont mieszkania czy odbiór dużej przesyłki to nic strasznego. Z PANEK CarSharing logistyka staje się przyjemnością i jest osiągalna dla każdego kierowcy.

  PROTIP PANEK – bezpieczny wynajem busa bez obawy o uszkodzenia

  Jedną z najważniejszych czynności przed rozpoczęciem jazdy jest wykonanie oględzin auta. Ponieważ wynajem samochodów dostawczych dla wielu kierowców nie jest codziennością, jazda samochodem z Grupy DOSTAWCZE może powodować stres. Większe niż zwykle gabaryty auta oraz brak ograniczona widoczność są przyczyną wielu delikatnych uszkodzeń karoserii. Poświęćmy zatem minutę na wykonanie zdjęć pojazdu przed rozpoczęciem jazdy, by ewentualne uszkodzenia nie zostały zaliczone na nasze konto.

  Jeśli kierowca nie jest pewny swoich umiejętności za kierownicą wynajętego busa, powinien bezwzględnie, przed rozpoczęciem wynajmu zakupić Smart Week -  abonament tygodniowy, który gwarantuje zniesienie udziału własnego w szkodzie. Abonament Smart Week znosi ponadto opłatę startową podczas każdorazowego wynajmu samochodu.

  Gdzie jesteśmy?

  Samochody z grupy Cargo mogą zakończyć lub rozpocząć wynajem

  w każdej strefie Panek za wyjątkiem parkingów lotniskowych.

   

  Punkty za granicą:

  Bratysława

  Brno

  Ostrawa

  Praha

  WSZYSTKIE SAMOCHODY
  NA PRAWO JAZDY KAT. B!

  Z naszą flotą DOSTAWCZE przeprowadzka i przewóz gabarytów
  nie będzie dla Ciebie już nigdy żadnym wyzwaniem.

  Samochód Samochód

  Wygoda i oszczędność

  Bierz i zostawiaj samochód, gdzie chcesz

  Parkuj bez opłat w centrum miast oraz w SPP

  Płać tylko wtedy, kiedy używasz

  • Opel Movano

  • Mercedes Sprinter 317 CDI

  • Citroen Jumper

  • Peugeot Boxer

  • Fiat Ducato

  • Opel Movano

  • Mercedes Sprinter 317 CDI

  • Citroen Jumper

  • Peugeot Boxer

  • Fiat Ducato

  Cennik
  Kilometr (do 100 km)
  3,79
  Kilometr (101 i każdy kolejny kilometr)
  1,69
  Cena pakietu
  329
  Kilometr w pakiecie
  1,69
  Opłata
  startowa
  5,99
  Minuta postoju lub rezerwacji
  0,29
  Nie więcej niż 329 zł / 24h
  Zwrot samochodu w innej strefie
  99
  Zwrot samochodu w innej strefie
  99

  Zapisz się do newslettera!

  Bądź na bieżąco z działaniem PANEK CarSharing.
  Otrzymuj aktualne promocje i kupony rabatowe.

  Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Panek S.A. Administratorem Twoich danych osobowych jest Panek S.A. z siedzibą w ul Grójecka 208, 02-390 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także promocji własnych produktów i usług. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iodo@panek.eu, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.