Biuro Obsługi Klienta PANEK CarSharing

Infolinia:

Infolinia:

(+48) 690 20 20 20

E-mail:

E-mail:

bok@panekcs.pl

Punkty obsługi:

Punkty obsługi:

Centrum LIM – Hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00-17:00
Sob.-Nd.09:00-15:00
Oddział Warszawa Airport – Modlin,
ul. Generała Wiktora Thommee 1, 05-160 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Nd. 9:00-21:00
Oddział Warszawa Airport – Okęcie,
ul. Żwirki i Wigury 1, 02-179 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 7:00-22:00
Sob.-Nd.09:00-20:00

„Uważam, że dużą zaletą panek-carsharing są automatyczne skrzynie biegów - idealnie pasuje to do poruszania się po mieście, szczególnie w godzinach szczytu.”
"Świetna sprawa Panek CS - korzystałem kilka razy w Warszawie. Cenowo to wychodzi dobrze, nic tylko czekać aż pojawi się w innych miastach ta opcja"
Korzystają z okazji chciałbym również podzielić się z Państwem moją refleksją, która naszła mnie po wspomnianym wypadku. Otóż jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa postawy w całej tej sytuacji. Przyznaję, że z ogromną przyjemnością korzystam z usługi car sharingu oferowanej przez firmę Panek. Jest to opcja szalenie wygodna, w moim odczuciu również ekologiczna (samochodów w Warszawie jest zdecydowanie za dużo na czym cierpią wszyscy mieszkańcy poruszający się po mieście spowitym smogiem) oraz bardzo atrakcyjna cenowo. Niestety los chciał, że przydarzył mi się niefortunny wypadek z udziałem Waszego samochodu. Jest mi niezmiernie przykro, że Państwa auto zostało zniszczone ale jednocześnie uznaję to za szczęśliwe zrządzenie losu, że podczas wypadku prowadziłem akurat Wasz samochód. Przekonałem się dobitnie, że poza komfortem jazdy Wasze auta gwarantują również stuprocentowe poczucie bezpieczeństwa. Pomimo tego, że wypadek był groźny, wyszedłem z tego bez większych urazów. Na szczególną pochwałę zasługuje również reakcja z Państwa strony. Po zgłoszeniu zdarzenia na Waszej infolinii, pierwszym pytaniem, które usłyszałem od Waszego pracownika było pytanie czy nic mi się nie stało. Nawet nie zdają sobie Państwo sprawy jak istotne i ważne było dla mnie - jako Waszego klienta - to pytanie. Natychmiast zajęli się Państwo całą sprawą oferując również wezwanie pogotowia celem sprawdzenia mojego stanu zdrowia. Również Wasz pracownik przysłany na miejsce zdarzenia wykazał się niesamowitym profesjonalizmem i otoczył mnie opieką oferując odwiezienie do domu i wielokrotnie upewniając się, czy nic poważnego mi się nie stało. Wasza firma zajęła się całą sprawą i wszelkimi formalnościami pozwalając mi odpocząć i dojść do siebie po tym traumatycznym dla mnie wydarzeniu. Chciałbym przekazać Państwu moje najszczersze podziękowania. Wasza postawa zasługuje na wyróżnienie a ja z przyjemnością będę nadal korzystał z Państwa usług i polecał firmę Panek wszystkim moim znajomym. Dziękuję Paniom, z którymi kontaktowałem się telefonicznie oraz Panu, którego poznałem na miejscu zdarzenia. Mogą być Państwo szczęśliwi, że mają Państwo tak wspaniałych pracowników będących najlepszą wizytówką Waszej firmy.
"..fajnie, że ciągle poprawiacie jakość usługi. Z uwag: - uchwyt niestety nie mieści mojego telefonu, ale mało który byłby w stanie..."
" Ogromne dzięki:)bardzo się przydaje i jesteście lepsi w tym od..."
"Rozwieję Twoje obawy, otóż korzystam od dwóch tygodni z oferty Panka i zachęcam również do tego sporą grupę swoich znajomych (90% z nich nigdy nie jeździło wcześniej automatem) i mogę powiedzieć, że świetnie sobie radzą. Po pierwszej podróży Pankiem w automacie każdy jest zachwycony taką wersją skrzyni zwłaszcza ze względu na nieustanne warszawskie korki. A już największymi zwolennikami tego rozwiązania są kobiety dla których automat plus kamera cofania to w miejskim ruchu błogosławieństwo. Panek ze swoją ofertą to wg mojej oceny świetne rozwiązanie. Cieszy również fakt, że to 100% polskiego kapitału poszło w taką innowację XXI dla Warszawy. Polecam Panka"
"Mój ulubiony najem krótkoterminowy. Duża strefa, dobra aplikacja, postój za 10gr, duża ilość samochodów w dobrym stanie (zregóły jest w nich czysto). To co bym dodał to większe samochody jako alternatywa. Czasami trzeba zabrać większe zakupy ;)"