Białystok

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)
w Białymstoku

Białystok – Perła Podlasia

Położony nad rzeką Białą Białystok, stolica województwa podlaskiego, jest jednym z miast, w którym znakomicie rozwija się usługa PANEK CarSharing. Jest to również miejsce różnorodne kulturowo, narodowościowo i wyznaniowo – położenie geograficzne i historyczne sprawiło, że miasto ma niepowtarzalny charakter.

Dokąd warto pojechać samochodem na minuty w Białymstoku?

Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku ma ciekawą ofertę dla osób chcących zwiedzić to miasto i jego okolice. Aglomeracja białostocka jest kulturalnym, administracyjnym, gospodarczym i naukowym centrum regionu oraz częścią Zielonych Płuc Polski. Szczególnie warty zwiedzenia jest Zespół pałacowy Branickich z pięknym parkiem, ale nie można zapomnieć barokowym rynku, Bazylice Wniebowzięcia NMP, czy Muzeum Podlaskim. Szczególnym punktem na mapie miasta jest Opera i Filharmonia Podlaska, która przyciąga nie tylko swoją architekturą, ale jest także najnowocześniejszym centrum kulturalnym w tej części Europy. Wykorzystując jeden ze specjalnych pakietów Panek CarSharing wybierzecie się na całodniową wycieczkę w okolice Białegostoku, by poznać uroki Supraśla, Wasilkowa, czy Puszczy Knyszyńskiej i spróbować oryginalnej kuchni podlaskiej.

Czy tylko w przypadku turystów sprawdzi się wynajem aut?

Białystok to duże miasto, dlatego wypożyczenie pojazdu będzie dobrą propozycją również dla jego mieszkańców, którzy potrzebują auta okazjonalnie. Wiele modeli do wyboru to gwarancja, że każdy znajdzie w ofercie firmy Panek coś odpowiedniego dla siebie. Wynajem samochodów w Białymstoku dzięki specjalnej aplikacji jest wygodny i znacznie ułatwia wypożyczenie auta, a specjalne promocje dla stałych klientów to dodatkowa oszczędność

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Potrzebujesz auta? Sprawdź ofertę wypożyczalni Panek – wynajem samochodów w Białymstoku, atrakcyjne ceny, duży wybór modeli, promocje dla stałych klientów.