Białystok

CarSharing (auta na minuty)

w Białymstoku

Białystok – Perła Podlasia

Położony nad rzeką Białą Białystok, stolica województwa podlaskiego, jest jednym ze 100 miast, w którym znakomicie rozwija się usługa PANEK CarSharing. Jest to również miejsce różnorodne kulturowo, narodowościowo i wyznaniowo – położenie geograficzne i historyczne sprawiło, że miasto ma niepowtarzalny charakter.

Dokąd warto pojechać samochodem na minuty w Białymstoku?

Aglomeracja białostocka jest kulturalnym, administracyjnym, gospodarczym i naukowym centrum regionu oraz częścią Zielonych Płuc Polski. Szczególnie warty zwiedzenia jest Zespół pałacowy Branickich z pięknym parkiem, ale nie można zapomnieć barokowym rynku, Bazylice Wniebowzięcia NMP, czy Muzeum Podlaskim. Szczególnym punktem na mapie miasta jest Opera i Filharmonia Podlaska, która przyciąga nie tylko swoją architekturą, ale jest także najnowocześniejszym centrum kulturalnym w tej części Europy. Wykorzystując jeden ze specjalnych pakietów Panek CarSharing wybierzecie się na całodniową wycieczkę w okolice Białegostoku, by poznać uroki Supraśla, Wasilkowa, czy Puszczy Knyszyńskiej i spróbować oryginalnej kuchni podlaskiej.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Pobierz aplikację

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Białymstoku częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne i dobowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!