Bielsko-Biała

CarSharing (auta na minuty)

w Bielsko-Białej

Bielsko-Biała – Symbioza przemysłu i natury

Bielsko-Biała, miasto w województwie śląskim, leżące w większości na Pogórzu Śląskim, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. To jedna ze 100 stref, dostępnych w usłudze PANEK CarSharing. Ponad 1/3 terenu Bielska-Białej to obszary chronione, co daje miastu trzecie, po Koszalinie i Kielcach, miejsce w kraju. Jednym z należących do nich zespołów przyrodniczo-krajobrazowych jest Dolina Wapienicy, gdzie pierwszy raz w Polsce, wprowadzono w życie ideę parku ekologicznego.

Dokąd warto pojechać samochodem na minuty w Bielsko-Białej?

Jednym z najciekawszych miejsc, które warto odwiedzić jest Zamek Książąt Sułkowskich. Warto zajrzeć też na Stare Miasto i zaplanować spacer wokół rynku oraz wśród urokliwych kamieniczek. Koniecznie zróbcie sobie zdjęcie z Reksiem i Bolkiem i Lolkiem - bohaterami polskich kreskówek. Ciekawą propozycją może być również wycieczka na Szyndzielnię, z której rozpościera się przepiękna panorama na miasto. Polecamy odwiedzić Muzeum Historyczne oraz Muzeum Fiata 126p. Na popularnego „Malucha” możecie także zapolować w usłudze PANEK CarSharing.

Wykorzystując jeden ze specjalnych pakietów Panek CarSharing wybierzecie się na całodniową wycieczkę w okolice Beskidu Śląskiego, by poznać uroki Szczyrku, Wisły, czy Koniakowa - polskiej stolicy koronek.

Pamiętajcie, że PANEK opłaca Strefę Płatnego Parkowania – nie musicie martwić się więc o dodatkowe koszty!

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Bielsku-Białej częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne i dobowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!