Bydgoszcz

CarSharing w Bydgoszczy

Bydgoszcz – królewskie miasto w otulinie puszczy

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce. Położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Brdą. Zabytkowe nabrzeże z nowoczesnymi spichlerzami to wyrazisty symbol miasta, które szanując przeszłość zwraca się ku przyszłości. Dziś Bydgoszcz jest 8. co do wielkości miastem w Polsce i liczy prawie 360 tys. mieszkańców. Metropolia jest ważnym ośrodkiem edukacji. Wiedzę zgłębia tu ponad 45 tys. studentów.

Wybierając się CarSharingiem PANEK do Bydgoszczy warto zwiedzić Katedrę Bydgoską św. Marcina i Mikołaja – najstarszy budynek tego miasta, Spichrze nad Brdą, Halę Targową lub Bazylikę Mniejszą św. Wincentego a Paulo. Jeśli jedziesz z dzieckiem – koniecznie zabierz je przed główne wejście do Spichrzy (Muzeum Okręgowe). Widnieje tam makieta dawnej Bydgoszczy, na której można dostrzec kilka nieistniejących, lecz niezapomnianych budynków: ratusz i kościół Jezuitów na Starym Rynku, romański kościółek czy zamek bydgoski, który uległ zniszczeniu w trakcie Potopu Szwedzkiego. Nieopodal znajduje się myślęcińskie Zoo – jeden z nielicznych w Polsce ogrodów zoologicznych specjalizujących się w hodowli rodzimych zwierząt. Znajdziecie tam jednak w ramach wyjątku egzotycznych przedstawicieli, takich jak lemur, tygrys czy krokodyl!

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Białymstoku częściej niż okazjonalnie – pakiety 120 minutowe, dobowe, 3-dniowe, tygodniowe oraz miesięczne. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!