Bydgoszcz

CarSharing (auta na minuty)

w Bydgoszczy

Bydgoszcz – królewskie miasto w otulinie puszczy

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce. Położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Brdą. Zabytkowe nabrzeże z nowoczesnymi spichlerzami to wyrazisty symbol miasta, które szanując przeszłość zwraca się ku przyszłości. Dziś Bydgoszcz jest 8. co do wielkości miastem w Polsce i liczy prawie 360 tys. mieszkańców. Metropolia jest ważnym ośrodkiem edukacji. Wiedzę zgłębia tu ponad 45 tys. studentów.

Wybierając się CarSharingiem PANEK do Bydgoszczy warto zwiedzić Katedrę Bydgoską św. Marcina i Mikołaja – najstarszy budynek tego miasta, Spichrze nad Brdą, Halę Targową lub Bazylikę Mniejszą św. Wincentego a Paulo. Jeśli jedziesz z dzieckiem – koniecznie zabierz je przed główne wejście do Spichrzy (Muzeum Okręgowe). Widnieje tam makieta dawnej Bydgoszczy, na której można dostrzec kilka nieistniejących, lecz niezapomnianych budynków: ratusz i kościół Jezuitów na Starym Rynku, romański kościółek czy zamek bydgoski, który uległ zniszczeniu w trakcie Potopu Szwedzkiego. Nieopodal znajduje się myślęcińskie Zoo – jeden z nielicznych w Polsce ogrodów zoologicznych specjalizujących się w hodowli rodzimych zwierząt. Znajdziecie tam jednak w ramach wyjątku egzotycznych przedstawicieli, takich jak lemur, tygrys czy krokodyl!

Wynajem samochodów – Bydgoszcz w zasięgu ręki!

Planujesz wycieczkę i chcesz wygodnie dostać się do wszystkich najciekawszych atrakcji? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się wypożyczalnia samochodów. Bydgoszcz oferuje wiele interesujących miejsc do zwiedzania, a pojazd do dyspozycji znacznie ułatwi przemieszczanie się po mieście i okolicach. Wynajem aut w Bydgoszczy Panek to różne modele do wyboru, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie!

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: Jednorazowa Ochrona od szkód i Smart Week.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Białymstoku częściej niż okazjonalnie – pakiet dobowy. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.


Wynajem samochodów Bydgoszcz – duży wybór pojazdów osobowych, auta dostawcze i FUN. Sprawdź ofertę i wypożycz wygodnie samochód dla siebie!

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!