LOTNISKO Wrocław

Strefa Panek na lotnisku we Wrocławiu

CarSharing (auta na minuty)

we Wrocławiu

Wrocław – miasto mostów i krasnali

Wrocław należy do grona największych polskich miast. To historyczna stolica Dolnego Śląska oraz całego Śląska. To właśnie tutaj znajduje się siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Wrocław liczy ponad 670 tys. mieszkańców. Według rankingu, jaki został opublikowany przez Globalization and World Cities Research Network, te piękne i wyjątkowe miasto zostało sklasyfikowane w IX kategorii miast o znaczeniu globalnym – w Polsce lepszym wynikiem może poszczycić się tylko Warszawa. Stolica Dolnego Śląska uchodzi obecnie za jedno z najlepszych w kraju miejsc do życia i prowadzenia biznesu.

Wynajmij auto na minuty Wrocław w zasięgu ręki!

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z PANEK CarSharing i wypożyczycie auto na godziny, Wrocław i jego największe atrakcje będą dosłownie w zasięgu Waszej ręki! Miejscowość ta nie bez powodu nazywana jest miastem krasnali – jest ich tutaj kilkaset i systematycznie pojawiają się nowe. Pierwszy pomnik przedstawiający krasnala powstał w 2001 r. – pojawił się na ul. Świdnickiej i miał upamiętniać ruch Pomarańczowej Alternatywy. Wrocław słynie też z mostów i kładek – ma ich ponad 130, przy czym Most Rędziński na Odrze jest najdłuższym mostem w Polsce. Będąc we Wrocławiu, warto zobaczyć m.in. historyczne centrum uznane za Pomnik historii, Halę Stulecia wpisaną na Listę światowego dziedzictwa UNESCO, Panoramę Racławicką, ogród zoologiczny, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego czy Stary Cmentarz Żydowski. Wszędzie dotrzecie bez problemu, korzystając z opcji, jaką jest wynajem aut. Lotnisko Wrocław znajduje się w odległości zaledwie 10 km od centrum miasta, więc odebranym stąd autem szybko dostaniecie się dokładnie tam, gdzie chcecie.

Wynajem aut w carsharingu – lotnisko Wrocław to nasza lokalizacja!

Decydując się na wynajem aut w carsharingu, lotnisko Wrocław jest jedną z obsługiwanych przez wypożyczalnię PANEK lokalizacji, gdzie odbierzesz samochód. Bez względu na to, czy potrzebujesz go do celów służbowych, czy prywatnych, jesteśmy w stanie zaproponować Ci pojazd, który sprosta nawet najbardziej rygorystycznym wymaganiom. Flota PANEK CarSharing składa się z nowoczesnych, dobrze wyposażonych i ekonomicznych samochodów gwarantujących wygodę oraz wysoki komfort poruszania się po Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy różne modele aut, które udostępniamy w systemie, jakim jest carsharing. Lotnisko Wrocław jest jednym z miejsc we Wrocławiu, gdzie znajduje się nasz specjalny parking przeznaczony dla klientów wypożyczalni PANEK. Tutaj zawsze możesz zostawić auto oznaczone naszym logo.

Wypożycz auto na lotnisku we Wrocławiu i poczuj się pewnie za kierownicą!

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację