LOTNISKO Łódź

Strefa Panek na lotnisku w Łodzi

CarSharing (auta na minuty)

Łodzi

Łódź – miasto włókniarzy i filmowców

Łódź to jedno z największych w Polsce miast oraz bardzo ważny ośrodek akademicki, kulturalny i przemysłowy. Panująca tu wyjątkowa atmosfera i ciekawa historia przyciągają

coraz więcej turystów. Licząca ponad 670 tys. mieszkańców Łódź może się poszczycić unikalną architekturą oraz licznymi miejscami, które warto zobaczyć. Przed 1989 r., kiedy to w kraju doszło do przemian politycznych i gospodarczych, Łódź była centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. Wciąż zresztą mówi się o niej jako o mieście włókniarzy – to charakterystyczny znak, jakim wyróżnia się na tle innych polskich miast.

Łódź – wyjątkowe miasto nie tylko na weekend

W przeciągu kilku ostatnich dekad Łódź bardzo zmieniła swoje oblicze i stała się nowoczesnym, pełnym atrakcji miastem. Proces zmian się jednak nie zakończył – siedziba władz województwa łódzkiego wciąż rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Można tu wypożyczyć samochód w dowolnej formule, np. auto na godziny. Łódź i jej najważniejsze atrakcje będą wówczas na wyciągnięcie ręki. Warto wybrać się na słynną Piotrkowską będącą jednym z najdłuższych deptaków w całej Europie. Godne uwagi są również m.in. pałace rodziny Poznańskich, architektura przemysłowa, dzielnica Księży Młyn, Centrum Manufaktura, największy aquapark w Polsce Aquapark Fala, Orientarium ZOO, Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz liczne muzea, np. Centralne Muzeum Włókiennictwa, Muzeum Sztuki, Muzeum Kinematografii etc. To właśnie tu znajduje się legendarna filmówka – czyli Szkoła Filmowa. Najwygodniej zwiedzicie miasto, jeżeli zdecydujecie się na wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Łódź położone w odległości 6 km od centrum miasta to atrakcyjna lokalizacja obsługiwana przez wypożyczalnię PANEK. Odbierzecie tutaj auto, które posłuży Wam podczas pobytu w Łodzi.

Wynajem aut – lotnisko Łódź czeka na Ciebie!

Sztandarową usługą wypożyczalni PANEK jest wynajem pojazdów w systemie współdzielonym znanym jako carsharing. Lotnisko Łódź to atrakcyjna lokalizacja, gdzie odbierzesz samochód po przyjeździe czy przylocie do miasta. Tutaj również można zwrócić wynajęty od PANEK pojazd. Jest to oferta adresowana oczywiście nie tylko do turystów, ale do każdego, komu potrzebne jest np. auto na minuty. Łódź to duże miasto, co nierzadko wiąże się z koniecznością pokonywania większych odległości. Auto od PANEK to wygodny środek transportu będący świetną alternatywą dla transportu publicznego. Procedura najmu jest wyjątkowo prosta – płać tylko wtedy, kiedy korzystasz z samochodu, oraz wybieraj wśród wielu modeli i parkuj w centrum bez dodatkowych opłat.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację