Lublin

CarSharing (auta na minuty)

w Lublinie

Lublin – tu historia miesza się z nowoczesnością


Nazywany Miastem Inspiracji i to nie bez powodu. To Lublin jako pierwszy wprowadził wyjątkowe warunki dla rozwoju samochodów hybrydowych w Polsce i dzięki temu był pierwszy na drodze rozwoju CarSharingu PANEK. Lublin nazywa się także „Żydowskim Oxfordem” oraz „Jerozolimą Królestwa Polskiego”, przez 700 lat był miastem, w którym silnie rozwijały się żydowska nauka i kultura. Cebularz, Forszmak i pierogi to specjały kuchni regionalnej, którymi raczyć się można w Lublinie. Smakoszom warto polecić legendarną „Czarcią Łapę”, która poza miejscem, gdzie można zjeść, jest swoistą legendą.

Lublin to miasto tętniące życiem, gdzie kultura, nowoczesność i tradycje przeplatają się na co dzień. W Lublinie warto wybrać się na Stare Miasto, Muzeum Wsi Lubelskiej lub Zamku Lubelskiego. Dla wielbicieli przyrody polecamy wycieczkę do Ogrodu Botanicznego UMCS, Ogrodu Saskiego lub na Plac Litewski, gdzie zobaczyć można multimedialną fontannę. Obowiązkowym punktem jest także Majdanek State Museum, gdzie podczas II Wojny Światowej mieścił się Nazistowski Obóz Koncentracyjny.

Ciekawostką może być fakt, że nie tylko Kraków ma swój hejnał. Codziennie o godzinie 12:00, hejnał grany jest dla mieszkańców z balkonu Ratusza Miejskiego.


Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Pobierz aplikację

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Lublinie częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne i dobowe.By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Dodatkowe parkingi specjalne w Lublinie

Lotnisko

Nasi klienci mogą korzystać z parkingu na terenie Lotnika Lublin w Świdniku. Oba parkingi A i B są do Waszej dyspozycji. Jeśli chcesz zakończyć wynajem na tym parkingu wystarczy, że przy szlabanie pobierzesz bilet i zostawisz go w samochodzie. Jeśli chcesz rozpocząć wynajem i wyjechać samochodem z parkingu bilet należy pobrać w Biurze Obsługi Parkingu, które znajduje się na terminie terminala. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Centrum Handlowe

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy parking specjalny na terenie IKEA w Lublinie. Parking jest dostępny 24/7 w tygodniu. Samochody możną parkować na oznaczonych miejscach w strefie B01.

Business Park

W Lubelskim Parku Naukowo Technologiczny udostępniamy 6 bezpłatnych miejsc parkingowych, które znajdują się od ulicy Franczaka (3 miejsca) i od ulicy Dekutowskiego (3 miejsca). Parking jest ogólnodostępny, bez szlabanów czy parkometrów. Przeznaczony dla odwiedzających, pracowników LPNT oraz pozostałych firm/biur/instytucji.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!