Lublin

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

w Lublinie

Lublin – tu historia miesza się z nowoczesnością

Nazywany Miastem Inspiracji i to nie bez powodu. To Lublin jako pierwszy wprowadził wyjątkowe warunki dla rozwoju samochodów hybrydowych w Polsce i dzięki temu był pierwszy na drodze rozwoju CarSharingu PANEK. Lublin nazywa się także „Żydowskim Oxfordem” oraz „Jerozolimą Królestwa Polskiego”, przez 700 lat był miastem, w którym silnie rozwijały się żydowska nauka i kultura. Cebularz, Forszmak i pierogi to specjały kuchni regionalnej, którymi raczyć się można w Lublinie. Smakoszom warto polecić legendarną „Czarcią Łapę”, która poza miejscem, gdzie można zjeść, jest swoistą legendą.

Lublin to miasto tętniące życiem, gdzie kultura, nowoczesność i tradycje przeplatają się na co dzień. W Lublinie warto wybrać się na Stare Miasto, Muzeum Wsi Lubelskiej lub Zamku Lubelskiego. Dla wielbicieli przyrody polecamy wycieczkę do Ogrodu Botanicznego UMCS, Ogrodu Saskiego lub na Plac Litewski, gdzie zobaczyć można multimedialną fontannę. Obowiązkowym punktem jest także Majdanek State Museum, gdzie podczas II Wojny Światowej mieścił się Nazistowski Obóz Koncentracyjny.

Ciekawostką może być fakt, że nie tylko Kraków ma swój hejnał. Codziennie o godzinie 12:00, hejnał grany jest dla mieszkańców z balkonu Ratusza Miejskiego.


Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Dodatkowe parkingi specjalne w Lublinie

Centrum Handlowe

IKEA - Lublin

Możesz wjechać na parking na 2 sposoby:

- od strony Lublina, jedź Aleją Spółdzielczości Pracy, za ostatnimi światłami skręć w prawo w zjazd, na górze na rondzie prosto . Miejsca parkingowe znajdują się po lewej stronie;
- w stronę Lublina, omiń Orlen po lewej stronie, zjedź w zjazd w prawo, następnie wjedź na parking zewnętrzny górny. Droga prowadzi bezpośrednio do miejsc parkingowych;
Business Park

Lubelski Parko Naukowo-technologiczny - Lublin

Jedź ul. Wincentego Witosa i kieruj się w stronę ul. Drogi Męczenników Majdanka. Zjedź w pierwszy zjazd na lewo po przejechaniu ronda. Nasze miejsca parkingowe znajdują po lewej stronie.

Pobierz aplikację PANEK

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!