Lublin

CarSharing w Lublinie

Nazywany Miastem Inspiracji i to nie bez powodu. To Lublin jako pierwszy wprowadził wyjątkowy warunki dla rozwoju samochodów hybrydowych w Polsce i dzięki temu był pierwszy na drodze rozwoju CarSharingu PANEK. Lublin nazywa się także „żydowskim Oxfordem” oraz „Jerozolimą Królestwa Polskiego”, przez 700 lat był miastem, w którym silnie rozwijały się żydowska nauka, kultura, język hebrajski i jidysz.

Cebularz, forszmak i pierogi to specjały kuchni regionalnej, którymi raczyć się można w Lublinie. Smakoszom warto polecić legendarną „Czarcią Łapę”, która poza miejscem, gdzie można zjeść, jest swoistą legendą.

Po ulicach Lublina można poruszać się trolejbusem. Taka podróż dla miejscowych jest normą, jednak dla przyjezdnych może budzić emocje. Według szacunków Lublin liczy sobie prawie 335 tys. mieszkańców, z czego aż 20% stanowią studenci. Jest to miasto tętniące życiem, gdzie kultura, nowoczesność i tradycje przeplatają się na co dzień.

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Lublinie

Lotnisko

Od dnia 25.01.2019 nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z parkingu na terenie Lotnika Lublin. Oba parkingi A i B są do Waszej dyspozycji.

Jeśli chcesz zakończyć wynajem na tym parkingu wystarczy, że przy szlabanie pobierzesz bilet i zostawisz go w samochodzie.

Jeśli chcesz rozpocząć wynajem i wyjechać samochodem z parkingu bilet należy pobrać w Biurze Obsługi Parkingu, które znajduje się na terminie terminala

Lublin Airport
Galeria handlowa

Od dnia 04.02.2019 do dyspozycji naszych klientów oddajemy parking specjalny na terenie IKEA w Lublinie. Parking jest dostępny 24/7 w tygodniu. Samochody możną parkować na oznaczonych miejscach w strefie B01.

Lublin Ikea
Business Park

W Lubelskim Parku Naukowo Technologiczny udostępniamy 6 bezpłatnych miejsc parkingowych, które znajdują się od ulicy Franczaka (3 miejsca) i od ulicy Dekutowskiego (3 miejsca). Parking jest ogólnodostępny, bez szlabanów czy parkometrów. Przeznaczony dla odwiedzających, pracowników LPNT oraz pozostałych firm/biur/instytucji.

Empark Panek

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!