Zielona Góra

Strefa Panek w Zielonej Górze

CarSharing (auta na minuty)

Zielonej Górze

Zielona Góra – kraina winem płynąca

Zielona Góra jest niezwykle malowniczo położonym na wzgórzach województwa lubuskiego miastem, na zboczu doliny rzeki Odry. To historycznie i geograficznie doskonałe miejsce do uprawy winorośli i produkcji wina, które dziś z powodzeniem konkurować może ze słynnymi winnicami zachodniej i południowej Europy. Potwierdzeniem tych słów niech będzie jedyna na świecie pokazowa winnica, która mieści się w samym centrum miasta, w Parku Winnym. Tuż obok znajduje się okazała palmiarnia z 1818 roku, w której podziwiać można jedną z najwyższych palm w Polsce. Wszystkie atrakcje miasta odwiedzicie wykorzystując samochody na minuty PANEK CarSharing.

Świetną atrakcją dla rodzin z dziećmi będą z pewnością poszukiwania Bachusików – figurek nawiązujących do tradycji winiarskiej Zielonej Góry. W tym celu koniecznie odwiedzić trzeba miejski deptak w którego zakamarkach chowają się sympatyczne stworki, ale nie lada atrakcją będą też z pewnością przepięknie utrzymane, kolorowe kamienice. Wartym odwiedzenia jest również Centrum Nauki Keplera w którym znajduje się planetarium Wenus. To prawdopodobnie jedno z trzech tego typu miejsc na świecie, w którym pozycja kopuły zmienia swoje położenie podczas projekcji.

Z kolei w Muzeum Ziemi Lubuskiej zebrano ponad 17 tysięcy eksponatów i obiektów nawiązujących nie tylko do winiarskiej historii regionu, ale także narzędzia tortur służące do „unicestwiania” czarownic.

 Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna w bardzo atrakcyjnej cenie.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy poruszają się samochodami na minuty w Zielonej Górze częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne, dobowe i tygodniowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!