LOTNISKO Kraków

Strefa Panek na lotnisku w Krakowie

CarSharing (auta na minuty)

Krakowie

Kraków – z wizytą u Smoka Wawelskiego

Kraków leży w południowej Polsce nad Wisłą. Stolica historycznej Małopolski i dawna stolica Polski jest nieprzerwanie od 1000 r. stolicą diecezji krakowskiej. Gród Kraka liczy ponad 800 tys. mieszkańców. Słynie z unikalnych nie tylko na skalę krajową, ale i europejską, zabytków. Jest bardzo ważnym punktem na akademickiej, naukowej, kulturalnej, gospodarczej i turystycznej mapie Polski. To również jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych w kraju. Atrakcyjne położenie geograficzne sprawia, że Kraków jest świetną bazą dla wycieczek w polskie góry czy wypadów do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Wypożyczalnia samochodów – Kraków nie tylko na weekend!

Chcesz zwiedzić Kraków i potrzebujesz samochodu? A może tutaj mieszkasz i zależy Ci na wygodnym środku transportu, który przydaje się w różnych sytuacjach, np. gdy Twoje auto trafiło do warsztatu? Prowadzimy wynajem aut w carsharingu – lotnisko Kraków to jedna z najlepszych lokalizacji w stolicy Małopolski, gdzie odbierzesz pojazd od PANEK. Podziwianie miasta stanie się znacznie łatwiejsze, jeśli będziesz mieć do dyspozycji np. auto na godziny. Niejednokrotnie optymalnym rozwiązaniem okazuje się też auto na minuty – Kraków stanowi doskonały przykład miasta, gdzie sporo osób zasiada za kierownicą okazjonalnie i chce płacić tylko wtedy, gdy rzeczywiście korzysta z pojazdu.

Wspaniałe zabytki to wizytówka Krakowa. Głównymi jego atrakcjami turystycznymi są Zamek Królewski na Wawelu, Kopiec Kościuszki, Kolegiata św. Anny, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kazimierz i Stare Miasto, które są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kraków przyciąga także niezwykle bogatą ofertą kulturalną. Odbywają się tu liczne festiwale, np. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera czy Festiwal Muzyki Filmowej. Posiadanie samochodu do dyspozycji wynajętego na dogodnych warunkach zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście – zarówno na co dzień, jak i w przypadku parodniowych pobytów. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta do celów prywatnych, czy związanych z prowadzeniem biznesu, koniecznie wypróbuj PANEK carsharing! Lotnisko Kraków jest jedną z lokalizacji w mieście, gdzie mamy parking specjalny – usytuowany on jest w pobliżu stacji ORLEN.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację