LOTNISKO Warszawa Chopina

Strefa Panek na lotnisku

CarSharing (auta na minuty)

w Warszawie

Warszawa – miasto o wyjątkowym obliczu

Warszawa to stolica i największe miasto Polski. Leży na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad Wisłą. Miasto zostało założone w XIII w. Dziś jest to potężny ośrodek akademicki, turystyczny, naukowy i kulturalny – bogate życie toczy się tu nie tylko w ciągu dnia, ale również i w nocy.

Nigdzie, tak jak właśnie w stolicy, nie smakują kultowe warszawskie specjały – pyzy w słoiku, flaki po warszawsku, cynaderki z kaszą czy słynna zakąska lorneta z meduzą. Dla wielu osób Warszawa to zdecydowanie najlepsze miejsce do życia i prowadzenia biznesu.

Wynajem aut w carsharingu – lotnisko Warszawa jako punkt najmu!

Jedną ze sztandarowych usług, jakie prowadzi wypożyczalnia PANEK, jest udostępnianie aut w ramach systemu współdzielonych pojazdów znanego również jako carsharing. Lotnisko Warszawa to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji w stolicy. Mowa tutaj o Lotnisku Chopina – największym porcie lotniczym w Polsce. Usytuowane jest ono w odległości ok. 8 km na południowy zachód od centrum miasta, w dzielnicy Włochy. Odebranym stąd pojazdem dostaniesz się bez problemu wszędzie tam, gdzie chcesz. Warto nadmienić, że prowadzimy tu nie tylko wynajem aut. Lotnisko Warszawa jest również lokalizacją, gdzie znajduje się parking specjalny przeznaczony dla klientów naszej wypożyczalni. Na teren tego obiektu, który jest ulokowany na Lotnisku Chopina, dostaniesz się z terminala odlotów. Miejsca postojowe znajdują się za hotelem Renaissance, na najwyższym poziomie Parkingu P2 za szlabanem, który otwiera się automatycznie po rozpoznaniu naszego samochodu.

Wynajem aut na lotnisku Chopina – podróżuj wygodnie po Warszawie!

Chcesz wiedzieć, jakie udogodnienia przygotowała dla klientów nasza wypożyczalnia samochodów? Warszawę możesz zwiedzać, korzystając z samochodu wynajętego na minuty – płacisz jedynie wtedy, kiedy rzeczywiście używasz pojazdu. Wygodna aplikacja pomoże Ci szybko wynająć auto na minuty. Warszawa jest miastem, gdzie znalezienie miejsca postojowego bywa nie lada wyzwaniem, a dzięki omawianemu rozwiązaniu zaparkujesz w centrum bez dodatkowych opłat. Nasza flota składa się z różnych modeli aut, w związku z czym udostępnimy Ci taki pojazd, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Jeżeli wybierasz się do Warszawy w celach turystycznych, na brak atrakcji nie będziesz tu narzekać. Są to m.in. Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski, Łazienki Królewskie, Wilanów itp. Stolica zachwyca też bardzo bogatą ofertą kulturalną.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację